Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
17. jūlijs, 2014
Drukāt

KNAB nekonstatē pārkāpumus dzīvokļa piešķiršanā Trukšņa padomniecei (1)

Jurmala2

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav konstatējis pārkāpumus Jūrmalas domes amatpersonu rīcībā, piešķirot dienesta dzīvokli domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) padomniecei Līgai Dzirneklei.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša pastāstīja, ka pārbaudē par iespējamo Jūrmalas pilsētas domes valsts amatpersonu rīcības neatbilstību normatīvo aktu prasībām, piešķirot Dzirneklei lietošanā pilsētas pašvaldības dienesta dzīvokli, netika konstatēti fakti, kas liecinātu par Jūrmalas pilsētas domes Dzīvokļu komisijas locekļu un domes deputātu rīcības neatbilstību likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” normu un citu normatīvo aktu prasībām.

Jau ziņots, ka KNAB pagājušā gada rudenī sāka vērtēt vai, piešķirot Jūrmalas novada domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) padomniecei dienesta dzīvokli, Jūrmalas domes atbildīgās amatpersonas ir ievērojušas likumu.

Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” vēstīja, ka Truksnis piešķīris dzīvokli savai padomniecei mārketinga jautājumos. Starp Dubultu dzelzceļa staciju un pludmali slejas Jūrmalas pašvaldībai piederoši nami. Vienā no tiem ir nesen izremontētais 64,8 kvadrātmetru plašais dzīvoklis, pie kura tikusi Trukšņa padomniece Dzirnekle.

Viņa izpelnījusies īpašu domes labvēlību, jo tajā pašā dienā dienesta dzīvoklis piešķirts vēl kādai darbiniecei. Taču atšķirībā no Dzirnekles guvuma otrs miteklis atrodas Jūrmalas nomalē un ir ar daļējām ērtībām.

Domē raidījums uzzināja, ka Dzirnekles mēnešalga ir 1565 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jasiks atmaksā par aizstāvību viņa atcelšanas jautājumā? 🙂

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+