Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. jūlijs, 2014
Drukāt

KNAB nekonstatē pārkāpumus dzīvokļa piešķiršanā Trukšņa padomniecei (1)

Jurmala2

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav konstatējis pārkāpumus Jūrmalas domes amatpersonu rīcībā, piešķirot dienesta dzīvokli domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) padomniecei Līgai Dzirneklei.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša pastāstīja, ka pārbaudē par iespējamo Jūrmalas pilsētas domes valsts amatpersonu rīcības neatbilstību normatīvo aktu prasībām, piešķirot Dzirneklei lietošanā pilsētas pašvaldības dienesta dzīvokli, netika konstatēti fakti, kas liecinātu par Jūrmalas pilsētas domes Dzīvokļu komisijas locekļu un domes deputātu rīcības neatbilstību likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” normu un citu normatīvo aktu prasībām.

Jau ziņots, ka KNAB pagājušā gada rudenī sāka vērtēt vai, piešķirot Jūrmalas novada domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) padomniecei dienesta dzīvokli, Jūrmalas domes atbildīgās amatpersonas ir ievērojušas likumu.

Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” vēstīja, ka Truksnis piešķīris dzīvokli savai padomniecei mārketinga jautājumos. Starp Dubultu dzelzceļa staciju un pludmali slejas Jūrmalas pašvaldībai piederoši nami. Vienā no tiem ir nesen izremontētais 64,8 kvadrātmetru plašais dzīvoklis, pie kura tikusi Trukšņa padomniece Dzirnekle.

Viņa izpelnījusies īpašu domes labvēlību, jo tajā pašā dienā dienesta dzīvoklis piešķirts vēl kādai darbiniecei. Taču atšķirībā no Dzirnekles guvuma otrs miteklis atrodas Jūrmalas nomalē un ir ar daļējām ērtībām.

Domē raidījums uzzināja, ka Dzirnekles mēnešalga ir 1565 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jasiks atmaksā par aizstāvību viņa atcelšanas jautājumā? 🙂

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+