Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
18. marts, 2015
Drukāt

Komponistam Ērikam Ešenvaldam varēs pajautāt, kā skan ziemeļblāzma

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā 8. aprīlī plkst. 18 aicina uz sarīkojumu “Ziemeļu gaisma. Komponista dienasgrāmata” un tikšanos ar komponistu Ēriku Ešenvaldu, LA.lv uzzināja ZMP.

Gaidot Ērika Ešenvalda simfonijas “Ziemeļu gaisma” pasaules pirmizrādi, kas notiks šī gada 27.aprīlī Latvijas Nacionālajā operā, būs iespēja komponistam pajautāt, kas viņu rosināja doties ziemeļblāzmu lūkoties, kā skan ziemeļblāzma, kādi nostāsti apvij šo dabas parādību, un ko tā nozīmē ziemeļu tautām.

Vakara gaitā Ēriks Ešenvalds dalīsies iespaidos ar piedzīvoto no ekspedīcijām uz Skandināviju, Islandi, Grenlandi un Aļasku, kur kopā ar ceļabiedriem – režisoru Renāru Vimbu un operatoru Daini Juragu – dokumentēja senos stāstus, dabas naksnīgās balsis un iedvesmojās savai jaunajai simfonijai.

Tikšanās plānota Berga Bazārā, viesnīcas “Bergs” Stikla zālē.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestībaSlavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+