Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
2. janvāris, 2014
Drukāt

Turcijā korupcijas skandāls izmaksā 100 miljardus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Korupcijas skandāls un tā izraisītā politiskā krīze Turcijā ir izmaksājuši valsts ekonomikai vairāk nekā 100 miljardus  dolāru, paziņoja vicepremjers Bilents Arinčs.

Vicepremjers sacīja, ka pretkorupcijas izmeklēšana, kas satricinājusi premjerministra Redžepa Erdogana valdību, ir “sazvērestība ar mērķi aptraipīt Turcijas prestižu pašu zemē un ārvalstīs”. Erdogans izveidojis jauno valdību, nomainot 10 no 26 tās locekļiem pēc tam, kad korupcijas skandāla dēļ 25. decembrī atkāpās ekonomikas, iekšlietu un vides ministri un bija apdraudēta paša premjera palikšana amatā. No amatiem atkāpās ekonomikas ministrs, iekšlietu ministrs un vides un pilsētplānošanas ministrs, kuru dēli ir iesaistīti korupcijas lietā, kas saistīta ar kukuļdošanu valsts amatpersonām, lai saņemtu no valsts celtniecības pasūtījumus vai arī lai iegūtu atļaujas būvēt aizsargātās teritorijās.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+