×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. decembris, 2016
Drukāt

Krievijā atzinuši dopinga sistēmas esamību valstī (3)

AP/ScanpixAP/Scanpix

Krievijas antidopinga aģentūras (RUSADA) vadītājas pienākumu izpildītāja Anna Anceloviča atzinusi, ka Krievijā ir izveidota un darbojas dopinga sistēma.

“Tā tika veikta departamentu līmenī,” portāls sports.ru citē Anceloviču. Ierēdne noliegusi valsts vadības, tostarp Krievijas prezidenta Vladimira Putina, saistību ar izveidoto dopinga sistēmu.

Vispasaules dopinga aģentūras (WADA) neatkarīgās izmeklēšanas komisijas vadītājs Ričards Maklarens decembra sākumā nāca klajā ar ziņojuma otro daļu, kurā norādīts, ka Krievijā dopinga sistēmā bijuši iesaistīti aptuveni 1000 sportisti no 30 sporta veidiem. Tāpat ziņojumā teikts, ka 2014.gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs pozitīvas dopinga analīzes bijušas 12 mājinieku medaļniekiem, tostarp četras zelta medaļas izcīnījušiem atlētiem.

“LA” jau ziņoja, ka vairāku sporta veidu federācijas atcēlušas Krievijā paredzētās starptautiskās sacensības, tostarp pasaules čempionātu bobslejā un skeletonā Sočos.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Krievija atdzina – visu cieņu. Atzīstot, ka esi slims ir pirmais solis uz atveseļošanos.

    Kad sekos ASV, Franču, Norvēģu, Ķīnas, Vāciešu u.c. valstu atdzišanās to sportistu piešpricēšanā? Vai tas tikai skars tās valstis kuras WADĀ nepietiekami kukuļo to ekspertus, lai tikai to ‘zāles’ nenokļūtu aizliegto preperātu sarakstā?? Es saprotu – Grindeks nevar iemaksāt 2 milionus kukuļos, lai iespiestu Franču Roche superdārgās un mazākefektīvo Mildronāta alternatīvu atlauto sarakstā un izspiest mildronātu kā bīstamu, jo lielās devās kaitē. ABSURDS!

    Reāli nekas nemainīsies, kamēr netiks veikta reāla WADA izmeklēšana, lai noskaidrotu kā tieši tiek pieņemti lēmumi un spriedumi par vai pret kāda preperāta ievietošanu aizliegto sarakstā, jo šobrīd pēc ‘midronāta’ tēmas šķiet- , ka jebkas, kas lielās devās kaitē sportista veselībai ir aizliedzams. Kāpēc nav aizliegts ūdens?

  2. Ko ta mūsu kremļa troļļi klusē …. to taču saka russijas antidopinga aģentūras v.p.i. Anna Anceloviča … krieviņi smagi apkakājušies …. SLAVA DUKURIEM !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+