×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. marts, 2014
Drukāt

Krievijas armija ar varu ieņem ukraiņu robežsargu posteni un kara komisariātu (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas karavīri naktī uz sestdienu, 8.martu, Krimā ar varu ieņēmuši Ukrainas robežapsardzības dienesta posteni “Ščelkino” un, draudot ar ieročiem, izdzinuši robežsargu ģimenes no telpām, ziņo Ukrainas Robežapsardzības pārvalde.

Krievijas īpašo uzdevumu vienības karavīri piekāvuši dežurējošās maiņas vecāko, kurš mēģinājis pretoties, kā arī sagrābuši postenī esošos ieročus.

Agresīvi noskaņotie krievu karavīri ielauzušies arī dzīvokļos, kur mitinās robežsargu ģimenes, un izdzinuši cilvēkus no telpām, teikts Robežapsardzības pārvaldes izplatītajā paziņojumā.

Robežsargiem atņemti arī mobilie tālruņi, un, draudot ar ieročiem, viņiem likts atstāt posteņa novietnes teritoriju. Šobrīd robežapsardzības posteni kontrolē Krievijas armija.

8.marta rītā Simferopolē aptuveni 100 ar automātiskiem ieročiem bruņoti cilvēki, kas uzdevās par tā dēvētās Krimas pašaizsardzības pārstāvjiem, sagrābuši Ukrainas kara komisariāta vietējo nodaļu.

Par to savā “Facebook” lapā pavēstījis Ukrainas Aizsardzības ministrijas Krimas medicīnas centra priekšnieks Vladislavs Seļezņovs.

Viņš ziņo, ka uzbrucēji, kas ieradušies trīs autobusos, esot bijuši bruņuvestēs un apgādāti ar radiosakaru ierīcēm. Viņus esot komandējis kāds atvaļināts ģenerālis vārdā Kuzņecovs, kas uzdevies par Krimas valdības pārstāvi.

Šobrīd kaujinieki ieņēmuši pozīcijas visos kara komisariāta stāvos.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. …krievi kļūst par pasaules nicinātāko nāciju !….

  2. Par gimenem gan ir deza.

  3. Cik vienkārši tas notiek…..Tas var notikt ar jebkuru valsti.

Draugiem Facebook Twitter Google+