×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. janvāris, 2016
Drukāt

Kuldīgā aptur auto ar sprādzienbīstamiem priekšmetiem (1)

LETALETA

Ilustratīvs attēls

(papildināta saskaņā ar jaunāko informāciju)

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas (NMN) grupa piektdien devusies uz Kuldīgu, kur šorīt tika apturēta automašīna ar vairākiem sprādzienbīstamiem priekšmetiem.

Bruņotie spēki informē, ka pēc Valsts policijas pieprasījuma desmit Zemessardzes 45.nodrošinājuma bataljona zemessargi nodrošina notikuma vietas norobežošanu līdz NMN operācijas beigām.

Valsts policijas Kurzemes Reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse aģentūrai BNS pastāstīja, ka šorīt policijas darbinieki patrulēšanas laikā Kuldīgā, Raiņa ielā apturēja vieglo automašīnu “Volkswagen Sharan”, kurā atradās divi jaunieši. Automašīnas pārbaudes laikā likumsargi ievēroja, ka spēkratā atrodas, iespējams, sprādzienbīstami priekšmeti.

Šī iemesla dēļ un, lai izslēgtu jebkādu apdraudējumu pilsētas iedzīvotājiem un videi, automašīna tika norobežota, daļēji apturēta satiksme un evakuēti tuvāko māju iedzīvotāji. Knīse informēja, ka pusdienlaikā NBS pārstāvji savu darbu jau bija padarījuši un policija novērsusi iespējamo apdraudējumu.

Sprādzienbīstamo priekšmetu nav bijis daudz un policija uzsākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu visus apstākļus, kā arī nozīmējusi pārbaudes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+