×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2015
Drukāt

“LA” fotogrāfe kopā ar SOS ciemata bērniem labdarības projektā apmeklē dzīvnieku patversmi (1)

Foto: Karīna MiezājaFoto: Karīna Miezāja

Tirdzniecības parks “Alfa” kopā ar sadarbības partneriem sācis labdarības projektu “Rīga bērnu acīm”, kura laikā 12 bērni no Valmieras SOS ciemata kopā ar izciliem Latvijas fotogrāfiem vienu dienu varēja izjust galvaspilsētas burzmu un šarmu, un savas emocijas un iespaidus iemūžināt fotogrāfijās.

Līdz ar vairākiem citiem kolēģiem projektā iesaistījās arī “Latvijas Avīzes” fotogrāfe Karīna Miezāja, kopā ar diviem zēniem dodoties uz Juglas dzīvnieku patversmi. Piedāvājam nelielu ieskatu viņu kopīgi pavadītajā dienā.

No bērnu radītajām fotogrāfijām novembra beigās taps īpaša dizaina priekšmetu kolekcija, kas Adventes laikā speciāli izveidotā stendā būs nopērkama t/c “Alfa”. Visi ieņēmumi par pārdoto preci nonāks atpakaļ pie bērniem, piepildot kādu sen nerealizētu sapni vai iegādājoties kādu SOS ciematam nepieciešamu lietu.

“Dzīvot ģimenē – tā ir ne katra bērna privilēģija, taču radīt prieku bērniem ir mūsu spēkos. Mēs vēlamies bērniem radīt to īpašo sajūtu – kļūt par mākslinieku. Ticu, ka bērniem ieraudzīt kā pašu radītās bildes pārtop dizaina priekšmetos, ko iegādājas cilvēki, būs patiešām aizraujoši. Domāju, ka bērnu un dizaineru kopīgi radītās lietas, kļūs par sirsnīgākajām un skaistākajām šīs gada Ziemassvētku dāvanām. Turklāt ikkatrs, kurš kādu no šīm lietām iegādāsies, būs devis artavu Valmieras SOS ciemata bērnu labklājībai” stāsta t/p “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labi ka neaizvedāt uz Mežavairogu patversmi, tur bērni psiholoģisko traumu dabūtu!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+