Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labklājības horoskops. Kā katra zodiaka zīme pelnīs 2018. gadā? 16

Arhīva attēls

Sapņo par finansiālu stabilitāti un materiālu labklājību, bet nezini, kā tās sasniegt? Viss ir daudz vienkāršāk nekā tu domā! Astroloģe Vasilisa Volodina apgalvo, ka šie mērķi ir sasniedzami arī bez īpašas piepūles un smaga darba. Pats galvenais – jābūt savā īstajā vietā. Saskaņā ar viņas sastādīto horoskopu nākamajam gadam katrs spēs gūt panākumus, ja nodarbosies ar to, ko paredzējušās zvaigznes.

Auns
Auniem veiksmi nesīs vadītāja lomas uzņemšanās. Šai gadījumā viņi atklās savu vadītāja un līdera potenciālu. Ienesīgākās jomas šajā zīmē dzimušajiem būs politika, pedagoģija, jurisprudence un sports. Nauda pie Auniem atnāks kopā ar publicitāti, kolektīva vadīšanu un arī ar fiziska darba palīdzību.

Vērsis
Vērsim karjeras sola rosīgu darbošanos finanšu jomā. No viņiem iznāk veiksmīgi baņķieri, grāmatveži, ekonomisti. Tāpat veiksme naudas lietās pie Vērša var atnākt ar dažādu greznuma priekšmetu palīdzību. Vērši būs sekmīgi juvelieri, nekustamā īpašuma speciālisti un luksusa preču tirgotāji.

Dvīņi
Dvīņi gūs finansiālus panākumus jomās, kur nepieciešams uzstāties un runāt plašākai auditorijai. Dvīņi, kā zināms, ir lieliski oratori, tāpēc viņiem der aktiera, pasniedzēja, psihologa, garīdznieka, žurnālista, politiķa, literāta vai konsultanta profesijas.

Vēzis
Vēžiem Vasilisas Volodinas horoskops iesaka darboties sociālajā vai pakalpojumu jomā. Šī zvaigznāja pārstāvjiem izdosies sevi realizēt ārsta, zinātnieka, skolotāja, dizainera, friziera darbā.

Lauva
lauvām finansiālas labklājības sasniegšanai jānodarbojas ar sabiedriski pamanāmu darbu. Kā likums, Lauvas iegūst naudu ar slavas un popularitātes palīdzību. Lauvām iesaka darboties šovbiznesā, politikā vai mākslā. Sevi izpaust viņi varēs arī vadītāja lomā.

Jaunava
Jaunavām darbā svarīgi sekot precīzam grafikam un noteikumiem. Viņām piemērots darbs, kas prasa sistematizāciju un organizāciju. Šajā zvaigznājā dzimušo cilvēku veiksme naudas lietās varētu būt saistīta ar izmeklētāja, finansista, zinātnieka vai analītiķa darbu.

Svari
Svariem jāstrādā ar cilvēkiem. Saskaņā ar Vasilisas Volodinas horoskopu Svari spēs kļūt turīgi, strādājot par raidījumu vadītājiem, aktieriem, advokātiem, diplomātiem, pārdevējiem, rakstniekiem vai žurnālistiem.

Skorpions
Skorpioniem finansiālu veiksmi nesīs darbs, kurā viņi varēs analizēt un meklēt problēmu cēloņus. Viņi var būt lieliski psihologi, izmeklētāji, žurnālisti, zinātnes darbinieki un ķirurgi.

Strēlnieks
Strēlniekiem bieži piemīt daudzi un dažādi talanti. Šajā zodiaka zīmē dzimušie var strādāt jebkur. Tomēr viņiem būtiski svarīga pastāvīga attīstība un kustība. Piemērotas sportista, tulka, veterināra, žurnālista, tūrisma darbinieka, bibliotekāra profesija.

Mežāzis

Mežāžiem svarīgs statuss un darba prestižs. Tieši tāpēc viņi tiecas strādāt jomās, kas ar gadiem dod iespēju augt un attīstīties. Finansiāli izdevīgākās jomas Mežāzim ir banku lietas, medicīna, juveliera darbs, uzņēmējdarbība.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Ūdensvīram veiksmi naudas lietās atnesīs darbs, kurā tie var pastāvīgi apgūt kaut ko jaunu. Viņiem piemērotākās profesijas ir izgudrotājs, zinātnes darbinieks, psihologs, dizainers, konstruktors.

Zivis
Zivīm veiksmi nesīs radoša darbība. Finansiāls uzplaukums būs saistīts ar pašizteikšanos mākslā. Neskatoties uz sapņaino dabu, daudzas Zivis veiksmīgi darbojas arī finanšu lauciņā – banku lietās un grāmatvedībā.
Saskaņā ar horoskopu katra zodiaka zīme var ļoti veiksmīgi darboties kādā noteiktā jomā. Atrodoties “savā vietā”, jebkurš cilvēks var būt finansiāli nodrošināts!

LA.lv