×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
2. februāris, 2017
Drukāt

Lai beidz muldēt! Saruna ar Ilmāru Poikānu (46)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas Universitātes pētnieks ILMĀRS POIKĀNS daudziem vairāk pazīstams ar segvārdu Neo. Tā viņš parakstījās, kad pirms septiņiem gadiem internetā anonīmi publicēja valsts iestāžu un kapitālsabiedrību darbinieku atalgojuma sarakstus. Bet šis stāsts nav galā – joprojām esot liela vēlme viņam uzlikt zīmodziņu “kriminālnoziedznieks”. Pērn I. Poikāns pieteica sevi kā politiķis, iesaistoties Artusa Kaimiņa dibinātajā partijā, bet jau pēc pāris mēnešiem to pameta. Ko viņš cenšas panākt?

Vai esat hakeris? Jūs tā bieži dēvē…

I. Poikāns: Par hakeriem dēvē arī tos, kuri uzlauž datorsistēmas ar mērķi gūt kādu labumu vai citu savtīgu apsvērumu dēļ. Šādā izpratnē es tiešām neesmu “hakeris”, bet ir vēl viena definīcija – tehniski izglītots datoru entuziasts, tas jau būtu tuvāk tam, ar ko es nodarbojos un kas mani patiesi interesē.

 

Tā sauktā Neo lieta – daudzi, iespējams, jau aizmirsuši, par ko ir stāsts, bet jums par to joprojām turpinās tiesu darbi.

Pirms septiņiem gadiem publicēju internetā valsts iestāžu un kapitālsabiedrību darbinieku atalgojuma sarakstus, kur varēja redzēt, ka “jostu savilkšana” nav notikusi vienlīdzīgi. Piemēram, tur bija vairākas “oāzes”, kuras krīze vispār nebija ietekmējusi, un arī vienas iestādes ietvaros attieksme reizēm izrādījās atšķirīga – bija daži izredzētie, kuriem atšķirībā no kolēģiem algas netika samazinātas. Būtiski atzīmēt, ka vēlāk, 2015. gada maijā, Saeima pieņēma likuma grozījumus, ka atalgojums turpmāk ik mēnesi jāpublicē iestādes mājas lapā.

 

Tātad jūs pamudinājāt likumdevēju uz lielāku caurspīdību. Bet tiesa taču nav par to…

Kā saka – galvenais, cilvēks, pantu var piemeklēt. Man mēģināja “pielaikot” pat četrus Krimināllikuma pantus. Divi atkrita jau izmeklēšanas procesā. Tie bija, tautas valodā runājot, par sistēmas “uzlaušanu”. Taču nekas tur netika uzlauzts, VID sistēma bija atvērta jebkuram interneta lietotājam, un jautājums bija tikai par to, kurš pirmais to pamanīs. Vēl tika izmantots pants par nelikumīgu personu datu apstrādi, par to tiesa mani attaisnoja, lai gan cīņa bija ilgstoša, līdz pat kasācijai Augstākajā tiesā. Tagad tiesāšanās turpinās par vēl vienu pantu – komercnoslēpumu neatļauta lietošana. Kā cietusī puse ir pieteikusies ABLV banka.

 

Kādu bankas komercnoslēpumu jūs izmantojāt?

Es neesmu ne izmantojis, ne publicējis ABLV bankas komercnoslēpumus, un tāds nekad nav bijis mans nolūks.

 

Jautājums ir – vai uzņēmums jūt kādu zaudējumu vai tomēr te ir kas cits?

Es teiktu, ka tā ir milzīga prokuratūras apņēmība – panākt notiesājošu spriedumu. ABLV bankai zaudējumu nevar būt – šie dati netika noplūdināti internetā, tie publiski vispār neparādījās, un arī es ar tiem neko nedarīju. Turklāt apsūdzībā arī pat netiek uzrādīti, kādi ABLV bankai nodarīti zaudējumi vai kaitējums. Protams, man ir jautājums, kāpēc pretenzijas radās un apdraudēta sajutās tieši šī vienīgā banka, ja tolaik darbojās 29 dažādas bankas? Manuprāt, Neo lietā parādās ļoti selektīvi formāla un kādam viņiem vien zināmam mērķim pakārtota likuma interpretācija no prokuratūras puses.

Pievienot komentāru

Komentāri (46)

 1. Pats beediigaakais ir tas ka nakamajaas veeleesanaas tiesaam nebuus par ko balsot un atkal Saeimaa buus taadi politiski liiki kaa Kaimins nu un arii tie liiki, kas no vecuma un paveiktajiem darbiem ir sadaliijusies pilniigi vai daleeji un smird neciesami….

 2. Lielisks, izglītojošs un noderīgs teksts tiem, kas vēlas izprast dzīvi, “pareizo” ačgārnības un savas iespējas atrast optimālāku risinājumu.

 3. PALDIES PAR PUBLICĒTO SARUNU AR ILMĀRU POIKĀNU! šādi cilvēki LATVIJĀ TIEŠĀM ir retums! ILMĀR, LAI JUMS DAUDZ SPĒKA UN IZTURĪBAS! Nesaprotu, par KĀDĀM sabiedriskām organizācijām runā Naivis Kvadrātā??????????????

 4. mani raisa uzticību

 5. Imītis ir teorētiķis. Viņam nav praktisku zināšanu, kā vadīt valsti.
  Viņš nerunā tiešu runu – vienmēr kaut ko apkārt.
  Manī nerais uzticību

 6. labi- visi slikti. arī kaimiņš. bet pats poikāns?- via viņš ir izdarījis tik pat, cik artuss, kamēr tas viņam ir bijis iespējams?- poikāns kritizē visu un visus, bet – ar to par maz. kad pameta kaimiņa partiju, teica, ka būs viņam sava partija. nu un tagad?- pagaidīs…. ko gan in cik ilgi? tas nav nopietni!

 7. Melis,visi melo.

 8. Poikān, atbalstam tevi!

 9. Lai Ilmāram nenolaižas rokas! Šādi cilvēki Latvijā, diemžēl, ir retums. Vēlu pastāvēt, nezaudēt ideālus un godīgumu Par spīti spiedienam un velnišķīgās mašinērijas šķietamajai nesatricinātībai.

 10. Ja Poikānam būtu patiesa vēlēšanās darboties mūsu valsts rītdienas labā, tad viņš sen būtu iesaistījies kādā sabiedriskajā organ., kas ir ar līdzīgu vērtību skalu un tautiskiem mērķiem un tādas ir, bet tiek kliķes noklusētas un no mēdijiem pamatīgi izolētas! Bet tās visas ir redzamas darbībā, gan 16.martā, gan izsūtīšanas datumos, gan “Air Baltic”, gan”kapu tramvaja” protesta lietā utt. un katram, kas patiesi meklē domu un cīņu biedrus, ir viegli atrodamas.

  • Laikam esi politiķis; ļoti gribi prātot citu vietā. Gan Ilmārs pats izlems, kur piedalīties, kur nē

  • Naivi kubā. Tev ir zināma kaut viena neatkarīga sabiedriska organizācija Latvijā? Žēl ka neierakst\iji savā atklāsmē to. Un ja Tu ( un arī es protams) būtu Latvijas labā izdarīju kaut 0,01% ko ar šie materiāliem izdarīja Ilmārs ,tad noteikti nemestu ar akmeni ,ka viņš ir darījis nepietiekoši.Es varu tikai viņu atbalstīt.
   Latvijā joprojām ir padomju iekārta diemžēl.

 11. Cilvēki ar ideāliem dod spēku dzīvot un cerību…

 12. Rokas nost no NEO! Ilmāram ir jāpiešir Lāčpļēša ordenis par pilsonīsko drosmi un uzņēmību , un par to, ka savas zināšanas izmanto, lai paustu pilsoņiem patiesību, ko baras rumpīši-barokļi pie siles un mazizglītotie , rūpīgi slēpj no tautas! Domāju, ka nāves ministrei pienākas kriminātatbildība par baibas nāves veicināšanu, jo vilcināja apzināti laiku ar melīgiem solījumiem, un pat nemeklēja naudu=iespājas baibai Baronei iespēju izdzīvot,-īpaši tagad , kad reāli atklājušies 40 miljoni budžeta ietaupījus! Uz baibas nāves un citu pilsoņu nāves rēķina! Uz latvijas sieviešusliktajiem apstākļiem,uz pesionāru zem atzītā nabadzības sliekša-315e/kas saņem inteliģence 200e lelu pensiju!?!!!!Jāatieša gan merkele gan godmanīša un sludinātājs melnbiksis par apzinātu genocīda veicināšanu pret ES pilsoņiem ievelkot islamistus ES!neklausot viedu un zinošu cilvēkubrīdinājumiem, neņemot vērē L.taivāna teikto,izmantojou savu personīgo iieinteresētību Es pilsoņu pakļaušanai iznīcībai vai islamistu verdzībai,jo jau tagad visa nauda aiziet islamustu uzturēšanai,kas pārsniedz Latvijas pilsoņu dzīves naudas līmeni,kuri strādā!

 13. Vienīgā partija ar potenciālu (un ar tautas interesēm prātā) ir Bordāna JKP. Neo vajadzēja tur iestāties jau no paša sākuma, bet laikam noticēja populistiem.

 14. Neo dažam labam iespieda asti bluķī, tie tad te arī smird un zākājas

 15. Prokuratūra ir arī iestigusi Leonarda Inkina apsūdzībā un tur TIESA JAU 7 REIZES INKINU ATTAISNOJUSI, BET PROKURATŪRA NEBEIDZ TIESVEDĪBU!…

 16. Sākumā man NEO nepatika, bet, kad atstāja Kaimiņa kantori, mainīju domas. Man kāda radiniece arī uzskata, ka zaglis, kas dalās, ir labs, jūsmo par hūti. Man tas šķiet perversi. Paldies par rakstu!

  • Man ar bijušas sarunas ar tantiņām, kuras mīl Lembergu pēc principa – zog, bet dalās.
   Citiem vārdiem sakot, tauta alksts būt nozieguma LĪDZALĪBNIECE. Bet vēlēšanās balso par “bandas vadoni”. Šādām dāmām ir veselīgi uzdot papildjautājumu, vai jūs vēlētos saņem “savu daļu” no, piemēram, skolotājiem, vai pensionāriem neizmaksātās naudas (piemēram, kad notiek nodokļa nemaksāšana)?

 17. jaunekligakakneevecene Atbildēt

  NEO ticu, bet kaimiņam un blēžu reklāmām lapas augšpusē un sānos – ne par mata tiesu!
  Nu gan esi piedir$u$i savu mājaslapu, ne visai cienījamā lauķu avīze!

 18. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  =======

  Mediju ziņa (02.2015.): “Tas, ko drīkst nosacīti saukt par tautas pārvaldīšanas tehnoloģiju, sastāv no divām daļām. Viena daļa ir politkorekta, bet otra daļa ir nepolitkorekta. Vara tautas pārvaldīšanā var izmantot gan morāli atbalstāmu un sociāli cienījamu tehnoloģiju, gan amorāli antihumānu un sociāli necienīgu tehnoloģiju. Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību.” … (cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Tautas pārvaldīšanas nepolitkorektās receptes”, 7.02.2015., w-resursi: www .artursprieditis. lv un blog .artursprieditis. lv)
  ——-

  ‘MOTO’:
  “Nelidot augstāk par vistu kūts laktu,
  vismīļāki domāt par dējamo kaktu!…”
  / Vilis Plūdonis, iz poēmas “Uz saulaino tāli” /
  ——-
  .
  “Latv(ĀŅ)u LUMPEŅU “morālētisko pamatvērtību” Kodekss.”
  ( “latv(ĀN)ijas SILES valsts titulnācijas” ‘status quo’, fragmentāri )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Pasaules Tautām, kam Valstis IR savas,
  “Globālā kontekstā” pārsvara NAV(a) ~
  Vairumam atliek vien sapņot un cerēt,
  Normālai Valstij par Nāciju derēt…

  Valsti, kas dzimusi Brīvības cīņās,
  Varas un SISTĒMAS zombiji mīņā,
  Sū#os pie SILES, ko ķēza jau gadiem,
  Cūklopu varza ar “draugiem un radiem”.
  .
  “Nācijas līderi” LUMPEŅU baru,
  Spiež “valsti mīlēt” un “respektēt varu”
  (TĀDU, kas vājprāta murgos vien rādās),
  “Cērpot kā aunus” – pirms “noģērē ādas”:
  .
  “NOZOMBĒT “nāciju” – problēma maza!
  “Latv(ĀŅ)u LUMPEŅU Kodeksā” drazas,
  Sabāzts pa pilnam, no vāka līdz vākam ~
  “Primāros” fragmentus “sprediķot” mākam:
  .
  “Kodeksa” tēzes kā “mantru” būs zināt!!!
  (Tāpēc – tās dienišķi vērts “atsvaidzināt”,
  Latv(ĀŅ)u LUMPEŅIEM, veciem un jauniem,
  “Klusajiem mīzējiem” & “cērpamiem auniem”):
  .
  “Nācijai” – paklausīt VISAM, ko saka!!!
  (‘Biedri’ no “priekšstāvju” sugas, kam fraka,
  Nokārta “bļembukiem”, bet – “neiet kopā”,
  Sen jau uz rumpja, kas nobarots lopā…)
  .
  “Partiju” SISTĒMA “valstī” ir “svēta”!!!
  (BEZjēgā zaglīga, stulba, NE lēta,
  “Tumbočkām” pilnām un “konceptiem” tukšiem ~
  Citāda neder ne SILEI, ne rukšiem…)
  .
  Nemurkšķēt “vietvalžiem” pretī, ne vārda!!!
  (Kaut vai – spļauj ģīmī, min sū#os un spārda,
  LUMPEŅUS pašus, šo ģimenes, dzimtas,
  Draugus un paziņas, versijās simtās…)
  .
  Vergot par grašiem un kredītu klaušām!!!
  (Kurus “pa fikso” var “iebarot” aušām,
  Reklāmu ZOMBĒTIEM “onlaina” spamā ~
  “Pisness”, kam lobiji “augstajā namā”…)
  .
  Nodokļus bleķot, kaut – iznīkstot badā!!!
  (‘Kāpostu’ VID’am un SISTĒMAI gādāt,
  Likumi paredz – lai plēš “ķēķa tiesas”,
  Pēdējo skrandu no LUMPEŅU miesas…)
  .
  Žaunas – uz krampi, ar zobiem pret sienu!!!
  (“B(ļ)auris”, kurš “palaidīs purkšķi”, kaut vienu,
  N-tajām “struktūrām” trāpīs iekš nagiem ~
  Tur TĀDIEM “izrakstīs fiksi pa ragiem”…)
  .
  “Viedokļus” tiražēt – TIKAI pa glupo!!!
  (Mēdekļu “vietnēs” kur “komentus” čupo,
  BEZjēgas LUMPEŅI, vākušies kopā,
  Ieņirdzot Valodu pakropļot, lopā…)
  .
  Boksterēt – ‘twitter”-a spamu (ar pūlēm ~
  LUMPEŅIEM “profīta” dirnēt pa “šūlēm”,
  NAV [vairs] nekāda, jo – “vienrievu fiškās”,
  Sū[nas] tās pašas, kas “taisnajās kiškās”…)
  .
  Mēdekļus zaurēt, līdz – “ačas uz kātiem”!!!
  (Masīvs un totāls, priekš inertiem “prātiem”,
  ZOMBĒJUMS, piegānot “valsti” līdz malām,
  Latv(ĀŅ)u LUMPEŅUS piebeidz, pagalam…)
  .
  “(g)eirōpas kolChōzu” – slavēt un balstīt!!!
  (Tāpēc, ka “iezīmē” LUMPEŅU “valstī”,
  “Bufera zōnu” priekš “hibrīda kara”,
  BrjukSILES “provinces” cūklopu vara…)
  .
  “pārdīķa saimniekus” – klausīt un godāt!!!
  (Tāpēc, ka “valsti” šie ‘nolaist grib podā’ ~
  Uzrīdot Kaimiņiem LUMPEŅU vaukšķus,
  [P]iesūtot OKUPĒT gangsteru ‘taukšķus’…)
  .
  “Ietusēt” – “soctīklu” bedrēs & zīst “spaisu”!!!
  (HUĻI, bļin, “draugosies” ar svaigu gaisu,
  Defektīvs “lohs”, kam par “jevrōpas naudu”,
  LUMPEŅA “dzīve” svilst smirdot, “ar baudu”…)
  .
  “Ģimenei” – ņemt TIKAI dzimumu savu!!!
  (Štrunts, ka nav bērnu, kas turpinās tavu,
  “p!dara” sugu – ar “lepnuma” naidu,
  “partneru” barā var drāzties pa “prrraidu”…)
  .
  Latv(ĀN)is latv(ĀN)im = mīļākā ‘paika’!!!
  (Kaut vai – dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
  BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
  “Nācijas” kolēģi “nosist kā gulbi”…)
  .
  Galvenais – VISS lai pēc “Kodeksa” ‘rullē’!!!
  (Citādi – “latv(ĀŅ)u valsts” būs “pa nullēm” ~
  SILEI ciet[s] “vāks”, zaudēs cūklopi svaru,
  SISTĒMA nosprāgs un ‘pakāsīs’ varu…)”

  LUMPEŅU “nācija”, ZOMBĒTA truli,
  Pasaulē aizklīst ( ar “ubaga kuli” ) ~
  Normālas Valstis par mājvietām meklē:
  “Pieriebies “latv(ĀŅ)u SILES valsts” peklē…”
  .
  Zaudēta Valsts, izdziest Tauta kā liesma,
  Vēl tikai – “Jevropas provincē” dziesma,
  Klusa ( kā “Rekviēms” ) izskan, jo sūra:
  “Reiz BIJA (Tēvzeme), pie Dzintarjūras…”

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 19. Ilmār, lai kāds ar būtu fakts ar ko viss sākās – un kāpēc nē?), šobrīd Jūs darat labu tieši tiesājātos ar šo bezjēdzīgo tieslietu sistēmu mūsu valstī! Vēlu veiksmi!
  “Iesēsties” gan nebūtu vērts…

 20. Paldies!!! Izrādās ka arī LA prot dzēst partijai un valdībai netīkamus komentārus.

 21. Noteikti gribētu redzēt Poikānu Latvijas politikā, piemēram premjērs. Ir jānāk pilnīgi jauniem spēkiem pie varas. Vienotība, ZZS, NA šajos 25 gados ir sagrāvušu tautas ticību savai valstij, valsts tiesiskiem pamatiem- tiesām, kuras pasludina spriedu Latvijas valsts vārdā un kur sprieduma teksts ir atkarīgs no kukuļa.

 22. Lustracijas trukums noved pie nesodamabibas visatlautibas un valsts nodevibas kur jedziens VALSTS ir pakartots izdeviguma principam.

 23. tāds diezgan tipisks populists… iespējams, arī naivs cilvēks – kaut ko nozaga, izurķēja – “tauta to gribēja! – es jau neko…” 🙂 bet ja kāds cilvēks var noticēt Kaimiņam kaut uz pussekundi – tiešām ir naivs… ar diagnozi 🙂 tas pats par “čekas maisiem”… lai ko teiktu sabiedrības aptauja, tas ir tuvredzīgi arī pēc 25gadiem – tie “čekas” pamesli var nodarīt vairāk ļaunuma nekā labuma pat pēc 50gadiem… jo, lai kā es gribētu uzzināt manu senču nodevēju vārdus, es apzinos, ka varu sasniegt tikai viņu pēcnācējus… Bet šādi ļaunums tikai vairojas, savukārt tie, kas no tā “barojas”, top iepriecināti (tie nevienos maisos nav, tie divās trīs paaudzēs ņirdz, pavisam atklāti…jo tuvojas savam mērķim)

  • … nu nerunā te muļķības, ļaunums mazinās TIKAI TAD, ja to: 1) apzina; 2) nosauc vārdā (nevis noslēpj maisā) un atzīst SAVU (ne cita) VAINU, 3) nožēlo. Un tad ir tikai CERĪBA – a citādak ir GARANTIJA, ka būs tāpat ..
   Un NEO ir malacis, bet Tu … – lai Dievs Tev pieskaras!
   🙂

 24. Rādās ka šis jauneklis ir sevi pārvērtējis un liekas ka bezcerīgi cenšas nokļūt saeimā!
  Nav elementāras darbības programmas un visi izteikumi izskatās ka ir populisma gaisotnē.
  Ja nav piedāvājumu par veicamajiem darbiem,kurus gaida sabiedrība…..tad nevajag censties sevi uzskatīt par “gaismas” nesēju un lielu “specu” lietās kurās pašam nav sajēgas.
  Liekas ka varā pietiek paklausīgo,kuri akli izpilda uzdotos uzdevumus saņemot labu atalgojumu un tas arī ir viss viņu devums.
  Poikāna kungam būtu jāsniedz atbilde ar reāliem darbiem….bet darbu patreiz nav…jo ir tikai spriedelējumi jebšu taustīšanās tumsā bez gaismekļa

  • 😉 … “populisma gaisotne” – kas tā tāda? Piepīpēts, vai, Sorosa apmaksātās liberastisma zālītes?
   ……un “sabiedrībai” nav nekas “jāsagaida”, bet – jābūt PAŠAI GATAVAI RĪKOTIES (VISMAZ) KĀ NEO , nevis ko “sagaidīt” kā tādiem nevarīšiem nabadziņiem!
   🙂

 25. Izsaku līdzjūtību!

 26. Atkal šo datu čiepēju popularizē. Vai tad nav vairs Latvijā godīgu cilvēku, par ko rakstīt?

 27. Nu un kurš pēc šī gadījuma ar I.Poikānu vēl mēģinās kaut ko uzlabot šajā valstī … redzot pilnīgi atklātu pārkāpumu no atsevišķu ierēdņu puses? … neviens … jo skaidri zina, ka tad pret viņu tūliņ pat būs krimināllieta … un vismaz 8 gadus tevi speciāli vazās pa tiesām … lai gan beigās tev neko tāpat nepierādīs … jo likums jau nebūs pārkāpts … pārkāptas būs tikai dažu augsti stāvošu amatpesonu tiesības izzagt valsti …

 28. Lieliski ! Vairāk šādus cilvēkus un domu skaidrību !

 29. Nesen, vienā no interneta portāliem, bija atklājums, ka partijām koalīcijas nepastāv, esot izveidots(vai dabiski izveidojies) politisko partiju kartelis.

 30. lai kas būtu runājis par zagšanu … Godīgs cilvēks atdod pazaudēto … vai norāda uz kļūdu nevis paņem. Ja paņem tad zaglis ….

 31. Cienījams cilvēks . Paldies Ilmāram par patiesību , arī par neatlaidību un lielo gribu . Lai nepietrūkst spēka un enerģijas !

Draugiem Facebook Twitter Google+