Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. oktobris, 2015
Drukāt

Latgalē traumas guvis vīrietis, kurš iekrīt siltumnīcas stiklos

Foto-LETAFoto-LETA

Latgalē pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam vīrietim, kurš iekritis siltumnīcas stiklos, aģentūrai BNS pastāstīja NMPD pārstāve Sanita Malēja.

Viņa paskaidroja, ka 40 gadus vecais vīrietis bija alkohola reibumā un pēc gūtajām traumām uzreiz nebija spējīgs piecelties. Vīrietis slimnīcā tika nogādāts ar grieztām brūcēm rokā un ķermeņa atdzišanu.

Kāds 59 gadus vecs vīrietis Kurzemes reģionā alkohola reibumā ilgstoši uzturējies pagalmā, kā rezultātā ar vispārēju ķermeņa atdzišanu nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD mediķi devās 1211 izsaukumos, no kuriem 271 saistīts ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+