×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

“Latio” aicina ekskursijā pa Rīgas jaunajiem mājokļiem (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Lai ļautu klātienē iepazīties ar pašreiz tirgus piedāvājumā esošajiem mājokļiem jaunajos projektos, nekustamā īpašuma uzņēmums “Latio” rīko ekskursiju, piedāvājot ikvienam interesentam iespēju apmeklēt mājokļus Rīgā, Daugavas labajā un kreisajā krastā. Ekskursijas dalībnieki varēs klātienē aplūkot jaunās dzīvojamās mājas, kā arī saņemt “Latio” nekustamā īpašuma speciālistu bezmaksas konsultācijas par piemērota mājokļa iegādi, port\alu “LA.lv” informēja uzņēmuma tirgus pārskatu projektu vadītājs Roberts Kārkliņš.

“Jauno dzīvokļu piedāvājums Rīgā kļūst arvien plašāks. Pakāpeniski pieaug arī pircēju interese par jauno mājokļu iegādi, taču ne vienmēr ir pieejama pietiekami izsmeļoša informācija par attīstītāju būvētajiem projektiem. Tāpat izveidojies priekšstats, ka visi jaunie mājokļi ir dārgi, tādēļ daudzi cilvēki, kas vēlas uzlabot savus dzīves apstākļus, bieži vien aprobežojas ar piemērota īpašuma meklējumiem vien sērijveida dzīvokļu segmentā. Lai šo stereotipu mainītu un parādītu jauno mājokļu daudzveidīgo piedāvājumu, aicinām ikvienu interesentu piedalīties ekskursijā un iepazīties ar dažādām prasībām atbilstošiem jauno dzīvokļu projektiem, to būvniecības kvalitāti un iegādes iespējām,” uzsver “Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Dalībnieku ērtībai ekskursijā iekļautie projekti sadalīti divās daļās pēc to atrašanās vietas Daugavas labajā vai kreisajā krastā. Labā krasta projektus būs iespējams apmeklēt 9. un 17. jūlijā, kreisā krasta projektus – 10. un 16. jūlijā. Ekskursiju sākums plkst. 18.10, izbraucot ar autobusu no “Latio” centrālā biroja K.Valdemāra ielā 8.

Ekskursijas maršrutā iekļauti Daugavas labajā krastā esošie projekti “Albatros Residence”, “Midtown Apartments”, “Ezerparka nami”, “Jaunā Teika”, “Biķerziedi”, kā arī kreisajā krastā esošie projekti “Alīses iela”, “Dammes liepas”, “Solitūdes parks”, “Panorama Plaza”, “River Park”.

Ekskursijas dalībnieki saņems “Latio” nekustamā īpašuma speciālistu bezmaksas konsultācijas par piemērota mājokļa iegādi, kā arī citiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Tāpat ekskursijā piedalīsies “Swedbank” speciālists, kurš konsultēs par hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām.

“Uzlabojoties ekonomiskajai videi, arī interese par jaunu mājokli un hipotekāro kredītu risinājumiem pieaug. Doties ekskursijā pa vairākiem īpašumiem ir labs veids, kā izvērtēt un pieņemt pārdomātu lēmumu, jo šādi ir iespēja gan salīdzināt dažādus mājokļus un izvēlēties sev atbilstošāko, gan uzklausīt eksperta viedokli par to, kā aizņemties gudri un atbildīgi,” norāda “Swedbank” Privātpersonu finansēšanas lēmumu centra vadītājs Baltijā Ainars Balcers.

Ekskursijai var pieteikties “Latio” mājas lapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jocīgi, bet senāk būvēja mājas, dzīvoja mājās, dzīvokļos. Tagad būvē tikai projektus, dzīvo projektos. Cik gan šausmigi nabadzīga ir mūsu latviešu valoda!!!

  2. Bet bildē Dreiliņu masīvs, kas skaitās Rīgas pašvaldības nami maznodrošinātajiem. Ar Latio tiem namiem nav nekāda sakara.

Draugiem Facebook Twitter Google+