×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
6. janvāris, 2015
Drukāt

“Lattelecom” atbalstīs operas un baleta pieejamību Latvijā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas lielākais telekomunikāciju uzņēmums “Lattelecom” parakstījis sadarbības līgumu ar Latvijas Nacionālo operu (LNO), kļūstot par tās galveno atbalstītāju turpmāko trīs gadu garumā, portālu LA.lv informēja Lattelecom Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

Bite paskaidroja, ka par konkrētiem sadarbības projektiem patlaban notiekot pārrunas, taču esot skaidrs, ka tie attīstīsies trīs virzienos: izrāžu ierakstu veidošanā, tehnoloģiju ierīkošanā Operas namā un ap to, kā arī uz skolu publiku vērstu izglītojošu aktivitāšu organizēšanu sociālajos medijos.

“Esam gandarīti, ka esam kļuvuši par operas atbalstītāju brīdī, kad Latvija ir Eiropas Savienības prezidējošā valsts, tādējādi nodrošinot papildu iespējas popularizēt Latvijas kultūru ārpus mūsu valsts robežām. Sadarbība ar Latvijas Nacionālo operu ir loģisks turpinājums Lattelecom atbalstam nozīmīgiem kultūras notikumiem Latvijā, ko uzsākām kļūstot par partneri Vispārējiem Latviešu Dziesmu un deju svētkiem un, atbalstot Rīgu kā Eiropas Kultūras galvaspilsētu. Šī sadarbība paver arī plašākas iespējas Lattelecom klientiem, lojalitātes programmas ietvaros,” sadarbību ar LNO raksturo “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

LNO valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš piebilda: “2015. gadu ieskandinām ar īpašu notikumu – sadarbību sāk Latvijas lielākais telekomunikāciju uzņēmums un lielākā kultūras iestāde. Esmu pārliecināts, ka šāda uz vērtībām balstīta sastrādāšanās būs auglīga, ar ilgtermiņa attīstību un lieliskiem rezultātiem visiem operas un baleta mākslas cienītājiem Latvijā.”

“Lattelecom” jau līdz šim bijis LNO, tai skaitā Rīgas Operas festivāla, galvenais patrons, norādīja Operas sabiedrisko attiecību speciāliste Irbe Treile.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Prieks dzirdēt.

Draugiem Facebook Twitter Google+