×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. marts, 2015
Drukāt

Cīnījos par Latviju. Saruna ar latvieti, kurš karojis Ukrainas brīvprātīgo bataljonā (160)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Mana sirdsapziņa pašlaik ir tīrāka, jo uzskatu, ka esmu cīnījies par Latviju, karojot Ukrainas likumīgo spēku pusē par tās brīvību,” saka latvietis, kurš karojis vienā no Ukrainas brīvprātīgo bataljoniem gandrīz trīs mēnešus, cīnoties pret prokrieviskajiem teroristiem. Brīvprātīgais karotājs Andris (vārds mainīts) uzskata, ka nākamais Krievijas mērķis var būt Latvija.

“Tautu draudzība” pret Krieviju

Vēlme doties karot uz Ukrainu Andrim radusies jau laikā, kad Krievija okupēja Krimu. Jau tobrīd viņš jutis, ka Putina impēriskā apetīte pie Krimas neapstāsies. Andrim bijis kauns par Latvijas politiķu mazaktīvo rīcību: “Man bija sajūta, ka ukraiņiem ir jāpalīdz, negaidot, kad valsts dos atbalstu. Nolēmu doties karot.” Ar ekipējumu un militāro sagatavošanos nav bijis lielu problēmu, jo Andrim bijis savs “bunkuriņš” mežā, kurā glabājies ekipējums “X stundai”. Pirms braukšanas uz Ukrainu viņš sarakstījies ar cilvēkiem, kas varētu palīdzēt iesaistīties kādā no brīvprātīgo bataljoniem. Tas arī izdevies, bataljona nosaukumu Andris gan neatklāj. “Cilvēki no bataljona teica: jā, Andri, brauc mums līdzi uz fronti,” atceras karotājs.

Bataljons cīnījies pie Doņeckas lidostas, un viņu pozīcijas bijušas netālu no Ukrainas regulārās armijas pozīcijām, bet kilometra attālumā atradušies teroristi. “Devos līdzi izlūkgājienos pāri frontei. Sākumā biju domājis, ka kaujās man būs stress, biju pat no Rīgas paķēris balzamiņa pudeli. Pirmajās kaujas reizēs bija adrenalīns un azarts, bet pēc tam pieradu un viss kļuva tik vienkārši kā iedzert rīta kafiju. Pārstāju just emocijas – uztvēru, ka tas ir darbs, kas jāpadara,” stāsta Andris. Viņš cīnījies gan kā kājnieks, gan gājis izlūkos pāri frontei, gan bijis artilērists. “Iznāca vairākas reizes izšaut no lielgabala,” atceras Andris. Viņš uzsver, ka karadarbībā Ukrainā 90 procentus darba izdara artilērija, bet pārējo karavīri. Viņi gan iet izlūkos, gan pilnveido pozīcijas. Vienu dienu notiek aktīvā karadarbībā, bet nākamā paredzēta atpūtai – tā notiek bataljona ieņemtajos māju pagrabos. Andri kā latvieti, kas karo par Ukrainu, ieroču brāļi uzņēmuši atzinīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (160)

 1. Tad viņš bija karojis batalijonā Donbas, jo viņi cinijas pie lidostas un zviedrs vienigais ari cinijas Donbas batalijona

 2. …. Kirilica der mistkastew ne latviesu portala …kur ir LA recenzija … !

  … Kirilistikiem pierakstiem, jau no 9.g.s. japaliek pie savejiem … , jo senas Vecas un sodienas modernas Eiropas civilizacijas sekotajiem tie nepiestav … !

 3. Tad kad Latvija atguva neatkarību, tas ir labākais kas ar šeit dzivojošo krievu cilvēku ir noticis, šeit viss ir labāk. Žēl tik palasīt komentārus, ka krievi nesaprot ka ir spēcīgi propogandēti un pašreizējā situācija un Putins ir vissliktākais kas ar viņiem noticis. Un būs tikai vēl sliktāk. Mums jāpalīdz krievu cilvēkim, jo putins viņus pataisa par muļķīšiem. Krievijai ir vajadzīga revolūcija līdz pašiem pamatiem, visus gangsterus no turienes jāpatriec, kaut ar ieročiem. Visiem krieviem Maskavā ieteiktu ņemt rokās ieročus un iet uz kremli šaut. Žēl noskatīties kā tik lielas nācijas perspektīvas un potenciāls tiek noskalots podā. Un notikumi Ukrainā ir pēdējie Putina centieni noturēt sevi pie varas. Ir sācies beigu sākums Putinam. Putin Tu kritīsi.

 4. Вот и неправильно. Надо ж было вовнутрь принять, и вместе с цианистым калием. Так вставляет лучше.

 5. Незаметно рабочий день подошёл к концу. А что, было весело, вот и модераторы проснулись, стали комменты удалять. Только как всегда, как то однобоко. Ментальность однако.

 6. Изыди сатана, згинь нечистая сила! Ей богу, надо тебя святой водой обрызгать, чтобы демонов изгнать.

  • Чего то по вам незаметно! Вон как колбасит, до сих пор не успокоился. Оно конечно, с таким то диагнозом…

 7. Mr.Taisnība-ATO Atbildēt

  Okupantu, ieejas wikipēdijā un ieraksti kas ir fašisms.
  Krievija pēc visiem kritējiem ir tāda.

  Neļausim Putina slampām pazemot latviešus!

  Ja nāksiet uz Latviju ar saviem cilvēciņiem dabūsiet svinu zobos, un lodes šķīdīs, kā lietus rudenī uz rušsistu galvām.

  • Ой не смешите мои тапочки, мистер. А то от смеха ошибусь, и нечаянно пущу под откос америкосовские амбрамсы. Ишь, разъездились тут, заразы. Ох не лезли бы вы латыши, в наши славянские разборки. И без вас тошно.

 8. прЫгнуть, ты, фашистская сволочъ!

  • Русссский мир !
   много сссссс !
   Вчесть этого включу ОРТ и отсо….

 9. пожалуй пора мне пригнуть в прорубь….сатана окружила.
  Сначало всетаки отсо… а потом пригну.
  Это точно.

 10. Пуутин хуилоо
  ла-ла-ла-лааа
  Олгино гамноо
  ла-ла-лалаааа

  Когда наконец зарплата будет числится, уёбища???!!!

 11. шща, курну ка ещё косячёк……..

 12. Kas viņam notiek ar galvu, ja Latviju viņš meklē Ukrainā? Bet arī otrā pusē ir tādi paši īpatņi.

 13. Protams likums par iesaistīšanos bruņotos konfliktos nedarbojās. Kā jau cūku fermā – visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzsīgāki, sevišķi, ja slepkavo “pasaules policista” bandas pusē.

 14. Bet vis STULBĀKAIS visā šajā situācijā ir tas,kad baltās rases pārstāvji turpina viens otru nogalināt ar apskaužamu entuziasmu,bet tai pašā laikā Eiropu turpina pārpludināt migranti no Āfrikas valstīm.Tad ko,turpināsim atbrīvot vietu priekš melnajiem blandoņām ?

  • Melno blandoņu pēcteči jau šauj Donbasā. Bah, bah, bah! Trrrrrr! Bah! Bah! Bladāc! Rusi sajūsmā toš un uzkož voblas, sēdot pie saviem datoriem.

 15. Paldies par rakstu, bija interesanti uzzināt kaut ko vairāk, kaut ko reālāku. Žēl un reizē dumsas, ka 21.gadsimtā konfliktus nevar atrisināt bez asins izliešanas. Par brīvu Ukrainu!

 16. Labs okupant. beigts okupants Atbildēt

  Kristīne 3. marts, 2015 11:32 Atbildēt

  Paldies, Andri! Visu cieņu – apbrīnojami, ka cilvēki bez militāras pieredzes (un tādu brīvprātīgajos bataljonos ir daudz) spēj sekmīgi pretoties un spēj daudzās kaujās uzvarēt Krievijas armijas profesionāļus (70% no visiem teroristiem un okupantiem), kuri iepriekš “trenējušies” gan Čečenijā, gan Gruzijā, gan citos karos.
  Andri, Tu pierādīji, ka latvietis spēj cīnīties ar okupantiem un uzvarēt!

 17. Krievu “saulīti” izbaudījušās tautas pret impēriju.

 18. Viss ir pareizi.
  Arī dūšīgie latvju leģionāri vācu nacistu armijas sastāvā “cīnījās par Latviju”, Volhovas frontē stiprinot Ļeņingradas blokādi, un lemjot bada nāvei mierīgos iedzīvotājus.

  • Kāpēc krievu okupanti 1941.gadā (pirms Ļeningadas blokades) uz Sibīriju deportēja tūkstošus okupētās Latvijas miermīlīgo civiliedzīvotāju?
   Un kāpēc paši krievi ļāva Ļeningada pilsētas iedzīvotājiem mirt badā, ja pilsētas austrumi bija brīvi un no austrumiem Ļeņingada pilsētai varēja piegādāt gan pārtiku, gan visu pārējo?

  • Un kāpēc krievi 1939.gadā uzbruka Somijai?Lai it kā attālinātu robežu no Pēterburgas,nu tad dabūja ,ka somi savu atlikušo robežu tā nocietināja,ka pele cauri netika.Jā ,pilsētnieki mira badu ,bet vai valdošai elitei kas trūka ,ja nu vien putna piena pēc daudzām atmiņām ,jo tiem uz tautu bija nospļauties ,kā tad ,tā tagad.

 19. Es arī vēlos palīdzēt, lai Andris pasaka kam zvanīt

 20. Prieks, ka visi vēl nav pie pogām pieauguši! Lai “Andrim” veicās!
  Dārgā LA redakcija! Ceru, ka par “3. marts, 2015 14:33” komentāra pēdējo teikumu jau ir iesniegums DP

  • А что конкретно не понравилось то? Не хотите, чтобы у этой газетёнки тираж вырос?

  • а я вот люблю как в параше – по собачи, на коленях.

   • Ну так бегом марш к параше своей. Жопу в руки и вперёд! Нет предела нашему счастью.

 21. tava tautība ir vatņiks Atbildēt

  un tev nebija žēl to latviešu, kurus krievu okupanti nogalināja 1940.gadā un no 1945.-1991.gadam?

 22. ;)))))))
  Šitam banderloham vairāk nelejiet.

  • ;))))))))))))))
   Un šitam dr. latvāņu lumpenim arī vairāk nelejiet.

  • liešu tikai sev. Putina hidrants man sturī stāv. Plazmas tv ekrānā iemoztēts.

   • ;))))))))))))))))))

    Un šitam nožēlojami bezpersoniskajam un iedomāti “anonīmajam” latvāņu lumpenim, kurš ir TIK tizls, ka pat nejēdz sev nosaukumu izdomāt, arī vairāk nelejiet – lai iztiek ar to “rietrumnieciksi orientēto deRmoliberastu vērtību” militārhistēriskās propagandas mīzALU, ko ikdienišķi atsūkā no savu gejrōpas un āmurikāņu saimnieku “krāniem”.

    • piedodiet mani – man pēkšņi izgāja vēders.)))))))))))))))

     • krodzinieks

      ;))))))))))))))))))

      Skat. iepr. – tas tev, nožēlojami bezpersoniskais un iedomāti “anonīmais” latvāņu LUMPENI, no tā “rietrumnieciksi orientēto deRmoliberastu vērtību” militārhistēriskās propagandas mīzALA, ko tu ikdienišķi atsūkā no savu gejrōpas un āmurikāņu saimnieku “krāniem”.

      Veseļojies, nožēlojami bezpersoniskais fiškas vājiniek. 😉

    • ((((((((((((
     caureja mani moka.

 23. Lūk kur īstais terorists, kurš piedalījās genocīdā pret mierīgajiem iedzīvotājiem, slēpies slēpies, saproti ka esi pielicis pirkstu ASV terora atbalstā un realizēšanā, tici man arī tevi sasniegs kara tribunāls!!!

  • Darbs dara darītāju! Atbildēt

   Andris slepkavoja Krievijas ofesionālās prarmijas okupentus, pie tam, slepkavoja labi, jo lieli zaudējumi (t.s. krava “200”) ir gan Pleskavas desantniekiem, gan speciālo uzdevumu vienībam, tajā skaitā “Vimpelim”.
   Par brīvu Ukrainu un Krimas atgriešanos Ukrainas sastāvā!

  • esmu saslimis ar encefalītu, meningītu un, laikam, arī ar genocīdu.

 24. grafists 3. marts, 2015 13:50; grafists 3. marts, 2015 14:07; grafists 3. marts, 2015 14:11; grafists 3. marts, 2015 14:16; grafists 3. marts, 2015 13:30; grafists 3. marts, 2015 13:41; grafists 3. marts, 2015 12:42; grafists 3. marts, 2015 13:27; grafists 3. marts, 2015 13:45; grafists 3. marts, 2015 14:17; grafists 3. marts, 2015 14:04; grafists 3. marts, 2015 12:37; grafists 3. marts, 2015 13:54; grafists 3. marts, 2015 13:58; grafists 3. marts, 2015 14:02; grafists 3. marts, 2015 14:08; grafists 3. marts, 2015 14:12; grafists 3. marts, 2015 14:13; grafists 3. marts, 2015 14:06; grafists 3. marts, 2015 13:39; – Вот все эти комментарии не мои! Очень жирный троль завёлся на портале. Мне то всё равно, а вот самой редакции разве не противно, что портал превратился в помойку?! А может редакцию прельщают лавры французких каритуристов?

  • этот не мой коментарии. Редакция деиствуите!

   • Оказывается в этой стране можно все. И ники воровать и достать любова дружка.

  • Я плакал.Мне больно.
   дядя пу говорил что х-сосов никто не обидит.
   пойду ка отсо..

   • «Латышский дурачок юродивый» Atbildēt

    А мне было весело. Будем продолжать?…умирать, надо с улыбкой …

   • «Латышский дурачок юродивый» Atbildēt

    где ты, любимый ?

    • Да здесь я, здесь. Мне сейчас некогда!

     • krodzinieks

      iedzersi ar mani no putina krāna?

     • Я ещё не выжил из ума, сам пей, глупенький.

     • убедил меня – всетаки пожалуй выпю . Если кран кремлёвский – я обязан !

     • Благославляю тебя раб божий. Пей хоть до усрачки, авось подохнешь с перепою то, а я тебя отпою. Могу и сейчас отпеть, заочно, хочешь? Да, упырь твою мать, граматику то подтяни что ли.

     • сатана, не мешай мне РТР порнТВ глазеть.
      Фашист- уиди от сюда!
      я устала.

     • «Латышский дурачок юродивый»

      Фу, праАтивный, не брызгай на модераторов, а то они проснутся.

 25. pret andri taču tiks pielietota likuma norma par algotņiem citās valstīs…

 26. Нетрогай Ай Ёбенеса!

 27. Viss ir pareizi.
  Arī dūšīgie latvju leģionāri vācu nacistu armijas sastāvā “cīnījās par Latviju”, Volhovas frontē stiprinot Ļeņingradas blokādi, un lemjot bada nāvei mierīgos iedzīvotājus.

  • Kāpēc krievu okupanti 1941.gadā (pirms Ļeningadas blokades) uz Sibīriju deportēja tūkstošus okupētās Latvijas miermīlīgo civiliedzīvotāju?
   Un kāpēc paši krievi ļāva Ļeningada pilsētas iedzīvotājiem mirt badā, ja pilsētas austrumi bija brīvi un no austrumiem Ļeņingada pilsētai varēja piegādāt gan pārtiku, gan visu pārējo?

   • Kādi “pilsētas austrumi bija brīvi”! Tu karti vispār esi redzējis? Kurā pusē atrodas Ladoga un Volhova?
    Bet tie “miermīlīgie” latviešu poļicaji, kurus tomēr nedeportēja uz Sibiriju, pēc tam slepkavoja cilvēkus Baltkrievijā un turēja badā Ļeņingradu.

    • Viktors Andrejevs Atbildēt

     Putinasos, VA! Kaut ko esi dzirdējis par “Dzīvības ceļu”? Ziemā no AUSTRUMIEM pa Ladogas ezeru ar zirgiem/mašīnām un vasarā ar laivām tika piegādāta pārtika un medikamenti! Patiesībā krievu ģenerāļiem ļeņingradieši bija pie vienas vietas – tieši krievu ģenerāļu dēļ bojā aizgāja t.s. Ļeņingradā dzīvojošie man tuvi radinieki.

     • Ko tu teici?
      Ты что, Андреев, о*уел?
      A kas to Brīvības ceļu no Ladogas “perešeikas” ar gaubicēm masēja?
      Nē, tie nebija latvieši – vācieši latviešiem nopietnus ieročus neuzticēja.

    • Masēšu sevi pie spoguļa.Tikai līdz nabai. Zemāk ir bīstami.Ja nu aizraujos?

 28. sanitārals dienests Atbildēt

  anticivilizantu zombiji -kremolas sērgas pārnāsētāji lasa arī Latvijas avīzi. Tas labi. Bedres priekšā nostādīti vismaz sapratīs bez tulka-par ko?

  • Vairāk ticams, tomēr, ka tādi “sanitāri”,kā tu,sezonas strādnieki, vasarā raks ceļmalu grāvjus.
   Es no uzbēruma uzbļaušu: “Veicīgāk, veicīgāk, zēni!”
   Un viņi man braši atbildēs:”Cenšamies, priekšniek!”
   Tā tas ir katru gadu.

  • А ставить ты што ли будешь, а? Стрелять то сам не сдрейфишь ненароком, может укропа какого никакого позовёшь? Что скажешь, санитар леса?!

   • Ну, то есть, будешь всё делать так же, как твои отцы и деды в полицейских батальонах делали. Это правильно, опыт не пропьёшь!

 29. Ja nelamdos, tad nupat kā Saeima pieņēmusi likumu, ka šāda rīcība ir krimināli sodāma, tb acīmredzot policija jau intervējamo meklē.

 30. tur ta lieta, ka vietejie puishi no turienes muka jau maidanas laika, bet tadi ka “”andris”” no citam valstim brauca virieshu spelites spelet. bet cik to latvieshu tur ir un vel cik no citam valstim???? tad lai tur ari paliek.

 31. baltkrievija dedzinot sadzas ,ta ari bija cina par latviju?????????????????????????????????????

  • Un par ko cīnījās sarkanā armija, kas tikai vienā Berlīnē izvaroja 1 miljonu sieviešu vecumā no 4-100 gadiem? Par to, lai 9.maijā var svinēt izvarotāju svētkus?

  • Ko Tu tās Baltkrievu sādžas tik izmisīgi gribi piesiet latviešiem? Visdrīzāk tās nodedzināja iesūtītie NKVD tovarišči ar kuriem vietējie zemneki negribēja sadarboties.

 32. Paldies, Andri! Visu cieņu – apbrīnojami, ka cilvēki bez militāras pieredzes (un tādu brīvprātīgajos bataljonos ir daudz) spēj sekmīgi pretoties un spēj daudzās kaujās uzvarēt Krievijas armijas profesionāļus (70% no visiem teroristiem un okupantiem), kuri iepriekš “trenējušies” gan Čečenijā, gan Gruzijā, gan citos karos.
  Andri, Tu pierādīji, ka latvietis spēj cīnīties ar okupantiem un uzvarēt!

 33. Visu cieņu!
  Savulaik bija latvieši, kas brīvprātīgi palīdzēja Somijai cīņai pret sarkanajiem fašistiem, kamēr, tāpat kā šodien, vadošā ķite un Eiropa kopumā izlikās to nemanām vai aprobežojās ar orālu nosodījumu.
  Es gan atzīstu, ka kā 3 bērnu tēvs un apkrāvies ar kredītiem nevarētu iet uz šādu risku.

 34. И не подумаю! Кто ж вас тогда доставать будет? Кого ж тогда вы ненавидеть то будете? Вам же скучно будет жить!

  • Latgales vecticībnieks Atbildēt

   grafist, nabaga **, mēs tevi ļoti mīlam un vēlam tev visu labāko! Tieši tāpēc gribam, lai tu un tava ģimene dodieties uz Krieviju, kur jums apkārt būs krievi, skanēs krievu valoda un būs maksimāli krieviska vide bez latviešu fašistiem un latviešu naciķiem. Ar mīlestību un bez naida pret krieviem un visu tautību okupantiem – latviešu nacionālistu draugs Sergejs Vasiļjevs.

   • А я дедушка, на твою любовь и не напрашивался. И тем более, не спрашивал советов, как мне жить и что делать. И мне нас….рать и на тебя самого и на твои советы и пожелания тоже. Сообщаю это со всей возможной любовью и без ненависти. Вот так, болезный и не строй из себя юродивого.

    • Извини пожалуйста меня дедушка! Я не прав ….. Путин хуйло меня одурачил

  • Klau, lai arī ilgi dzīvo Latvijā, Tu neesi sapratis vienu būtisku lietu…Latvijā cilvēki dzīvo, lai kaut ko sasniegt, bet ne tāpēc lai citiem neļautu sasniegt…Tavs komentārs ir tipisks sovoka komentārs, kurš nespēj saskatīt savas dzīves jēgu, ja nav iedomātu ienaidnieku…”Krugom vragi!” “Ņeboltaj, vrag ne dremļit!” “Esļi Ti ņe snami, značit protiv nas!”

 35. Kāda bija samaksa vai līdzīga hokejistiem. Ja valstī tāds bezdarbs un nabadzība, tad der jebkurš darbs, ka tikai labi maksā. Tikai nesaprotu ar kādām tiesībam valsts sūta strādāt muitas priešnieku Kravali uz Ukrainu!!!. Tad viņam ir jāatņem latvijas pilsonība. Pilnīgi nasaprotu valsts politiku attiecībās ar Ukrainu vai mums jau kopīgs valsts budžets ar Ukrainu.

 36. Vispār jau grafists ir pārkrievots ebrejs. No lindermana, osipova un ždanokas aprindām. Ne viņus mīl krievi, ne latvieši.

  • А вы наверное специалист антрополог? И линейку специальную уже заготовили, чтобы черепа измерять, расовый специалист.

   • А что, нельзя что ли?! Бедный Йозеф обиделся, хорошо хоть не обделался…

 37. izlasiju un nesapratu.kapec sez 2 diena pagraba, un kur civiliedzivotaji tad atrodas. ara. drizak atgadina aptaureto gomiku kas fronte nav bijis bet tagad dizojas. ko tad tie ukri nevar sakaut tos sepus. nu ja parsvara sauj pa dzivojamam majam un sez pagraba.

  • Юрис, намкрыш! Звони черному Бенесу, бери банан и спасай свою совковою душу! Слава Украине!

   • Украине дать сала и хороших пиз….лей дабы осознали оне неправоту свою! Ибо токмо через страдания своя получать оне очищение свое!

    • сало побереги на свой черный день – будет жыр вместо вазелина.

     • Ну тебе то и без вазелина сойдёт.

     • извини Gapon 4, Ты же священник.
      Не заметил.
      Я ошибся.
      Каюсь.
      Готов отсо…

 38. Politika ir politika un tā ir netīra ,faktiski Ukrainu varētu salīdzināt ar karu Spānijā 20.gs 30 gados , tad arī Latvijas valsts noteica ,ka tiem Latvijas pilsoņiem ,kuri tur piedalīsies atņems pilsonību. Republikāņu pusē karoja ap 90 latviešu ,puse gan bija no PSRS ,kuriem ar Latvijas valsti saistības nebija. 1940. g. Latviju okupēja PSRS un Latvijas pilsoņi par šo dalību karā netika represēti ,pat tika cildināti kā Ž. Grīva ,latviešus no PSRS gan Staļins lika represēt ,gandrīz visus nošāva kā J. Bērziņu ,taču Franko pusē arī pāris karoja un to Ulmaņa valdība noklusēja un atļāva atgriezties Latvijā un nekādu pilsonību neatņēma . Tāpat arī tagad Dombasa pusē karojošos tiesās ,Ukrainas valdības pusē kaojošos noklusēs .Slavēt sāks pēc gadiem 30.

 39. Это просто «шедерв»! Вот оно чистое и незамутнённое никакими сомнениями сознание истинного патриота Латвии. А ещё говорят, что в Латвии нет фашистов. Простите, а это тогда кто?! У простого жителя есть бункер в лесу со всей эпировкой, да наверняка и с оружием тоже, про которое он просто не упомянул. А зачем это ему нужно? Ответ то на поверхности – чтобы убивать русских под видом борьбы за Латвию. Вот только в самой Латвии это пока нельзя делать, а на Украине уже можно. Гены отцов легионеров дают себя знать. Своих противников он называет террористами, а сами то по сути, ничем от них не отличаются. С юридической точки зрения это незаконные вооружённые формирования сформированные, свергнувшую законную власть силами.

  • Bet ko tad tu,rašist,gribēji ? Lai mēs paļautos uz mūsu valdības gļēvo mazspēju vai tava ”fīrera” solījumiem !?

   • От тебя Стёпа, ничего! Ты просто живое (пока ещё) доказательство моих слов.

    • Tu jau arī dzīvo tikai tādēļ ,lai savu naidu uz visu pasauli izlietu.Tikai neaizrijies.

     • А ты часом не бандера по фамилии будешь?

     • Stepans>grafists

      Tā tikai tavās rašista iedomās un propogandas sačakarētajās smadzenēs Stepans Bandera ir kaut kas slikts un nosodāms. Es būtu lepns,ja šodien būtu ukrainis.

     • Конечно, конечно. Такой белый и пушистый, ну чисто ангел.

    • Ir vēl vlasovieši dzīvi, ir…un Grāfists tam pierādījums…

   • Stepan, nenjem to aunu grafistu pieree. Vinja uzdevums ir skaidrs… visu laiku di#$t uz viesiem, kas nav ar vinju un vinjiem… visiem zinamajiem. Take it easy. Vinjsh ir treneets uz pretekliibaam…

  • За использование чужого ника бьют по лицу!
   Дружок! В этой стране можно достать любого…

  • Klau, Grāfist, paskaidro ar kādu domu Tu lieto vārdu “fašists”? Fašisti vispār uz Itāliju attiecas, bet stāsts jau par Ukrainu ir…Tu laikam domā, ka ar vārdu “fašists” apzīmē to kuram bunkurs ir…:)))))))))

 40. atbilstoši likumam Atbildēt

  tagad 10 gadi cietumā jāpasēž:) bet tā kā karojis” pareizajā pusē” tad neviens pat neapsūdzēs

 41. Viens likums visiem?Kur DP komenti?

  • tomēr ciemus pametuši spējīgākie cilvēki, palikuši sirmgalvji un vietējie dzērāji. uUN krishtopana sabombardetas dzelzcela stacijas mums jau tas ir

 42. ukraina uzvarēs.

  • Ага, прям вот так сразу.

   • Krievu okupanti beidzot varētu aizvākties pie mīļā Putina!

    • А с кем же ты лаяться будешь в интернете, дурочка?

     • Tu,**,jau tikai riet vien māki. Turklāt kiriļicā.

     • Ну не только. А что, человеку с таким старинным русским именем и так не нравится русский язык? Весьма удивительно!

     • Šis bija patiesi galanti – meiteni apsaukāt…Klau, Grāfist, Tu takš sūdzējies ka esi deportēts uz Latviju un ka dikti izglītots esi…Kaut kā sāc nozagt ticamības momentu…

     • >urciks
      А вы к кому конкретно обращаетесь то? Здесь графистов несколько. Если стараниями отдельных комментаторов уровень дискуссии сведён до уровня ниже пояса, то глупо обижаться и строить из себя невинную девушку. Нельзя зайти в клоаку и не измазаться в г-не, увы.

 43. Protams, ka varonis ! Tas kurš to noliedz ,noteikti nepalīdzētu arī mazam bērnam vai sievietei, kurus apdraud bandīts !

  • brivpratigo bataljons gan slavens Atbildēt

   tieši ar sieviešu un bērnu …. nevis aizstāvešanu.

   • Putins ir Ņemcova slepkava Atbildēt

    Internetā atrodams video, kur redzams, kā Krievijas teroristi un austrumu separātisti pie staba bija piesējuši ukraiņu sievieti un tad gan teroristi, gan viņu līdzskrējēji šo sievieti sita, spīdzināja un dažādi pazemoja.
    Kauns par t.s. “krievu pasauli”!

 44. Slava Ukrainai!

 45. Cilvēks,kurš ņēmis rokās ieroci,lai nogalinātu citu cilvēku nevar būt varonis…Viņam nav attaisnojuma…Un nevajadzētu cildināt viņu,vai viņa “panākumus”!

Draugiem Facebook Twitter Google+