Ekonomika
Nauda

Latvijas Banka noslēgusi pastāvīgu darba līgumu ar Saeimas “izsvilpto” Kušneru 0


Edvards Kušners.
Edvards Kušners.
Foto: Ieva Makare/LETA

Latvijas Bankas bijušais padomes loceklis Edvards Kušners noslēdzis pastāvīgu darba līgumu ar Latvijas Banku par darbu padomnieka amatā, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns.

Pēc viņa teiktā, tuvojoties terminētā darba līguma beigām, ar Kušneru noslēgts darba līgums uz nenoteiktu laiku.

Silakalns norādīja, ka Kušnera darba pienākumos arī turpmāk ietilps Latvijas Bankas sadarbības nodrošināšana ar Saeimu, Ministru kabinetu, ministrijām un citām valsts institūcijām, darbs ar politikas dokumentiem un tiesību aktu projektiem, tostarp tiem, kas saistīti ar Latvijas Bankas darbību, Latvijas Bankas viedokļa pārstāvība par Eiropas Savienības un Latvijas normatīvajiem aktiem, kā arī citi uzdevumi.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Saeimas šogad 24.maijā nolēma neapstiprināt Kušneru uz vēl vienu pilnvaru termiņu Latvijas Bankas padomes locekļa amatā.

Kušneram nelabvēlīgi nobalsoja Zaļo un zemnieku savienības un “Saskaņas” deputāti, kuriem piebalsoja atsevišķi “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK politiķi un partejisko piederību nomainījušie tautas kalpi.

Saistītie raksti

Kušners toreiz Saeimas lēmumu neapstiprināt viņu Latvijas Bankas padomes locekļa amatā saistīja ar vēlmi ietekmēt Latvijas Bankas neatkarību.

Pēc padomes locekļa pilnvaru termiņa beigām Kušners no 31.maija turpināja darbu Latvijas Bankā padomnieka amatā. Viņam bija noslēgts terminēts darba līgums uz sešiem mēnešiem.

LA.lv