Mobilā versija
+4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
3. decembris, 2014
Drukāt

Latvijas “Infogr.am” iegādājies Brazīlijas datu vizualizācijas mediju “Visualoop.com”

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Viens no "Infogr.am" dibinātājiem Uldis Leiterts

Uzziņa

“Infogr.am” ir datu vizualizācijas rīks, kas tiešsaistē ļauj ērti un ātri publicēt datus vizuāli uzskatāmā veidā. Šo servisu šobrīd izmanto aptuveni 1,5 miljoni žurnālistu, nevalstisko organizāciju aktīvistu, komunikācijas profesionāļu, skolotāju, studentu un citu lietotāju visā pasaulē, tostarp "The Huffington Post", "Al Jazeera", "Amnesty International" un daudzi citi.

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2012.gadā tajā izveidotas jau vairāk kā 2,3 miljoni infografiku.

Pasaulē jau pazīstamais datu vizualizācijas uzņēmums “Infogr.am” iegādājies mediju “Visualoop” iegādi, kas šobrīd ir viena no vadošajām datu vizualizācijas ziņu vietnēm Brazīlijā, informē uzņēmumā. “Visualoop” raksta par infografikām un datu vizualizāciju angļu un portugāļu valodās. Precīza summa par sešu ciparu vērto darījumu netiek atklāta.

“Mūsu mērķis ir panākt, ka “Visualoop” kļūst par vadošo ziņu mediju datu vizualizācijas nozarē globāli,” saka Uldis Leiterts, “Infogr.am” dibinātājs un vadītājs. “Šis darījums stiprinās mūsu klātbūtni Brazīlijā. Sadarbība ar patiešām kvalitatīvu mediju nostiprinās “Infogr.am” globālās pozīcijas, kā arī veicinās kompānijas sociālo misiju vairot izpratni un interesi par datu vizualizāciju visā pasaulē”

No šodienas “Infogr.am” piedāvās savu pakalpojumu arī portugāļu valodā. Jau šobrīd tas pieejams angliski un japāniski. Līdz gada beigām šīm valodām tiks pievienotas arī latviešu, krievu un franču.

“Uzskatu ka datu vizualizācijas nozare iegūs no spēcīga, neatkarīga medija. “Infogr.am” nekad neteiks “Visualoop”, ko rakstīt un ko nē,” uzsver Uldis Leiterts.

Lai nodrošinātu “Visualoop” redakcionālo neatkarību, tika izveidota neatkarīga redakcionālā padome, kurā darbosies trīs pasaulē atzīti datu žurnālisti no Alberto Kairo (ASV), Mariana Santos (Portugāle) un Santiago Ortiz (Kolumbija). Padomi vadīs Tiago Vesolo, “Visualoop” dibinātājs. Saturs arī turpmāk būs tikai un vienīgi redaktoru ziņā.

“Sadarbība ar “Infogr.am” pacels “Visualoop” nākamajā līmeni,” saka Tiago Veloso, “Visualoop” dibinātājs: “Jaunais tīkla vietnes dizains, ko atklājām šodien, ir tikai pirmais solis šajā virzienā. Ar nepacietību gaidu, kad varēsim īstenot visas tās idejas un projektus, ko jau ilgāku laiku esam plānojuši.”

Atgādinām, ka šī gada februārī start-up uzņēmums “Infogr.am” saņēma Latvijā līdz šim zināmās lielākās investīcijas 1,34 miljonu eiro apjomā. Tūlīt pēc investīciju piesaistes uzņēmums tika novērtēts par 5,25 miljoniem eiro. Šobrīd “Infogr.am” ir vairāk kā 30 cilvēku liela starptautiska komanda gan Rīgā, gan Sanfrancisko.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+