Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. februāris, 2015
Drukāt

Latvijas ūdeņu tuvumā šogad jau desmito reizi manīta Krievijas kara tehnika

Foto: Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijaFoto: Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija

Šodien Latvijas ekskluzīvi ekonomiskajā zonā, 5,2 jūras jūdzes no valsts teritoriālajiem ūdeņiem, Nacionālie bruņotie spēki identificējuši Krievijas bruņoto spēku “Steregushchy” klases kuģi “Soobrazitelny”, aģentūra LETA noskaidroja NBS.

Līdz ar to šī ir jau desmitā reize šogad, kad Latvijas ūdeņu tuvumā manīta Krievijas kara tehnika, liecina aģentūras LETA apkopotā NBS sniegtā informācija.

Šogad Latvijas ekskluzīvi ekonomiskajā zonā vai virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas desmit gadījumos pamanīti Krievijas karakuģi un lidmašīnas.

LETA jau ziņoja, ka pērn Krievijas bruņoto spēku lidmašīnas un kuģi Latvijas robežai pietuvojušies vairāk nekā 250 reizes. Bruņotie spēki bija identificējuši vairāk nekā 200 lidojumus, kā arī 50 gadījumus, kad Krievijas kuģi bija pietuvojušies Latvijas jūras robežai.

Krievijas lidmašīnas virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas galvenokārt pārvietojas bez ieslēgta automātiskā atbildētāja, bez lidojuma plāna un neatbild uz civilās gaisa telpas kontroles radiosakariem, tādējādi radot apdraudējumu civilās aviācijas gaisa kuģu satiksmei.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+