×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

Ļaundaris Rīgā no automašīnām krustojumos izrauj somas un aizbēg

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuri bijuši noziedzīga nodarījuma aculiecinieki Satekles un Lāčplēša ielu krustojumā, savā sociālā tīkla “Facebook” profilā aicina VP.

Pašlaik policijas rīcībā ir informācija par diviem gadījumiem – šī gada 27. jūlijā ap pulksten 6:40 un 14. augustā ap pulksten 14:00 kāds vīrietis, sagaidot brīdi, kad mašīnas šajā krustojumā apstājas pie sarkanā luksofora signāla, pastrādājis zādzības – atverot durvis pasažiera pusē, vīrietis no sēdekļa paķēra somu un aizbēga.

Par abiem gadījumiem uzsākti kriminālprocesi. Ir pamats uzskatīt, ka abas zādzības pastrādājusi viena un tā pati persona. Vīrieša pazīmes: aptuveni 30 gadus vecs, 170-175 centimetrus garš, kalsnas miesasbūves. Mati īsi, tumši. Dienvidnieciski sejas vaibsti.

Iedzīvotājus, kuri bijuši noziegumu aculiecinieki vai kuru rīcībā ir cita informācija, kas var palīdzēt notvert zagli, lūdzam zvanīt pa tālruņiem 67086334, 67086302 vai 110. Var vērsties arī tuvākajā policijas iecirknī.

Tāpat policija aicina iedzīvotājus vērīgi attiekties pret personīgajām mantām automašīnā – pametot auto, mantas neatstāt mašīnā. Savukārt, pārvietojoties ar auto, ieteicams mantas neturēt redzamā vietā vai arī aizslēgt auto durvis no iekšpuses.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+