×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. septembris, 2015
Drukāt

Līdz oktobrim slēgtas Līgatnes dabas takas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas.

Jaunu taku, laipu un citas infrastruktūras būvniecības dēļ līdz 1.oktobrim apmeklētājiem tiek slēgtas Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas, aģentūra BNS uzzināja Dabas aizsardzības pārvaldē (DAP).

Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas taku vadītāja Inta Lange skaidro, ka uzsākti takas rekonstrukcijas darbi pie lāču voljera – tiek demontēta vecā laipa, kuras vietā taps jauna ar skatu platformu, kas būs piemērota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. āpat jauna taka top pie meža cūku voljera un citviet teritorijā.

“Diemžēl aktivitāšu dēļ lielākajā daļā taku teritorijas ir ierobežotas iespējas aplūkot dzīvniekus. Tāpat darbu zonā ir intensīva būvniecības tehnikas kustība, kas traucē apmeklētājiem baudīt gaidīto un cerēto mierīgo atpūtu dabā. Mēs atvainojamies visiem atpūtas dabā cienītājiem. Taču šīs ir īslaicīgās neērtības, kas vainagosies ar drošāku un ērtāku vidi, sakārtotāku infrastruktūru
jau šā gada oktobrī,” pauda Lange.

Šogad Līgatnes dabas takas atzīmē 40.pastāvēšanas gadadienu un DAP jau īstenojusi vairākus infrastruktūras uzlabojumus objektā – pēc remonta atvērts skatu tornis, izveidots bērnu rotaļu laukums un ierīkoti soliņi. Šogad plānots uzbūvēt arī dzīvnieku barības sagatavošanas virtuves ēku, kas nodega pavasarī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nu jauki, istais bridis,kad to darit….. tiesi ka skoleni dodas rudens ekskursijas, paldiesss.

Draugiem Facebook Twitter Google+