×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
25. augusts, 2016
Drukāt

Lielbritānijas pludmalē karstuma dēļ miruši pieci cilvēki (2)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Lielbritānijas pludmalē trešdien šī gada karstākajā dienā ir miruši pieci cilvēki, palielinot pēdējās nedēļas laikā tveicē bojāgājušo skaitu līdz 12 cilvēkiem, paziņoja amatpersonas.

Miljoniem britu ir devušies uz pludmalēm, glābjoties no karstuma viļņa, kas iestājies skolas brīvdienu beigās, un amatpersonas ir brīdinājušas atpūtniekus turēties drošā attālumā no ūdens.

Kembersendsas pludmalē Anglijas dienvidaustrumos tika atrasti divu vīriešu līķi. Dažas stundas pirms tam šajā pludmalē no jūras tika izvilkti trīs vīrieši, kuri pēc tam nomira.

Upuru identitāte un nāves apstākļi vēl nav noskaidroti.

Trešdien Lielbritānijā gaisa temperatūra sasniedza 33,9 grādus pēc Celsija, un tā kļuva par šī gada karstāko dienu.

Pirms tam Lielbritānijā kopš piektdienas bija noslīkuši septiņi cilvēki, tai skaitā divi Skotijā un pārējie galvenokārt Anglijas dienvidos.

Otrdien slimnīcā nomira divus gadus veca meitene, kas piektdien bija izglābta Ņūki pludmalē Anglijas dienvidrietumos. Noslīka arī viņas tēvs, iekļūstot stipros viļņos.

Svētdien noslīka vīrietis Anglijas piejūras pilsētā Pūlā un sieviete Džērsijas salā. Sestdien Eseksas grāfistes piekrastē Anglijas dienvidaustrumos gāja bojā sērfotājs, savukārt Skotijas pilsētā Aberdīnā noslīka māte un viņas dēls.

Pēc nedēļas nogalē notikušajiem nelaimes gadījumiem atpūtnieki tika brīdināti turēties drošā attālumā no ūdens.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. gatavais nelaimju trīsstūris

  2. Tad tāpēc šie interesējas par Latvijas pilsonību !

Draugiem Facebook Twitter Google+