Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
3. decembris, 2013
Drukāt

Liepājā iemirdzas lielā Ziemassvētku egle

Foto: Valters PelnsFoto: Valters Pelns

Pirmdien vakarā Liepājā risinājās ikgadējais masku gājiens un arī iedegta lielā Ziemassvētku egle, portālu “LA.lv” informēja pašvaldības pārstāve Krista Kalnarāja.

Krāšņajā masku gājienā, kam šogad dots nosaukums “Ziemassvētku krikumi”, piedalījušies kolektīvi no skolām, darba vietām, ģimenes un draugi. Īpaša žūrija izvērtēja maskas un piešķīra balvas.

Masku gājiens caur Liepāju virzījās uz Rožu laukumu, kur klātesošos sveica Lielmutis Fricis un Lielmute Marta ar zilo kaķi. Uz skatuves kāpa “Liepājas Gulbju dīķa Jazz band”, kā arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra jauniešu koris “Reverberācija”. Klātesošos uzrunājis Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija), sveicot apmēram 3000 liepājniekus, kuri pulcējās pilsētas centrā.

“Pēc tam lielajā Ziemassvētku eglē iemirdzējās skaisti rotājumi, kas liepājniekus un pilsētas viesus priecēs visu ziemu. Liepājnieki atzinuši, ka šogad egles rotājumi iedegušies īpaši skaisti, jo tika izmantoti īpaši uguņošanas elementi,” klāsta Kalnarāja.

Ar lielās Ziemassvētku egles iedegšanu Liepājā sākas Ziemas festivāls, kas sevī ietvers daudzus pasākumus, jautrus notikumus un pārsteigumus, kas piejūras pilsētā gaidāmi līdz februāra beigām.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (52)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+