Liepājniekiem zaudējums spēlē un sērijā 0

“Liepājas metalurga” hokejisti sestdien savā laukumā Baltkrievijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē ar 2:3 zaudēja Grodņas “Neman”, bet visā sērijā atzina pretinieku pārākumu ar 1:3, liecina rīkotāju informācija.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 68
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7

Liepājnieku labā vārtus guva Gunārs Skvorcovs un Raimonds Tūbelis.

Uzvaras vārtus “Neman”, kuru rindās spēlēja Sergejs Pečura, bet cits Latvijas hokejists Kaspars Saulietis laukumā nedevās, guva pusotru minūti pirms pamatlaika beigām.

“Liepājas metalurgs”, kas ir Rīgas “Dinamo” farmklubs, Baltkrievijas čempionātu noslēdza 7. vietā.

Baltkrievijas čempionāta izslēgšanas spēle:

*”Liepājas metalurgs” – Grodņas “Neman” 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Vārtus guva: Gunārs Skvorcovs, Raimonds Tūbelis – Sergejs Kolosovs, Aleksandrs Polušins, Pāvels Bojarčuks

Vārtsargi: Jānis Kalniņš – Igors Brikuns