Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
16. septembris, 2016
Drukāt

Limbažos pauž atbalstu jūrnieku piemiņas vietas nojaukšanai (4)

Foto - Regīna Tamane, "Auseklis"Foto - Regīna Tamane, "Auseklis"

Limbažos piektdienas rītā bija izziņots mītiņš, lai izteiktu atbalstu pieminekļa “padomju jūrniekiem” likvidēšanai.

Uz pasākumu bija ieradušies daži cilvēki.

Biedrības “Daugavas Vanagi Latvijā” Limbažu nodaļa nojauca pieminekli, kas tika uzcelts padomju okupācijas laikā par godu PSRS jūrniekiem. Pēc biedrības Limbažu nodaļas priekšsēdētāja Gunāra Grīnberga teiktā, arhīva materiālos tiek minēts, ka šie jūrnieki nodarbojušies ar marodierismu un Limbažu iedzīvotāju slepkavošanu – tika noslepkavoti septiņi mierīgie iedzīvotāji.

Vietējā pašvaldība norāda, ka objektam nebija pieminekļa statuss un tas bijis avārijas stāvoklī. Krievijas Ārlietu ministrija pieminekļa nojaukšanu nodēvējusi par nepieņemamu un iesniegusi Latvijai notu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Medicīnai trūkst finansējuma, izglītībai trūkst naudas, bet mēs te redziet esam gatavi izmest naudu par kaut kādu pagātnes pieminekļu nojaukšanu. Nu nepatīk jums tie neskatieties uz viņiem. Es pat nezinu kur man tuvumā ir kāds padomju piemineklis, jo man tas neinteresē, man nav laika tādiem sīkumiem.

  2. Prātīgi darīts.

  3. Ne tikai Limbažos!

  4. Labak velu ka nekad!

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+