Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. septembris, 2016
Drukāt

Limbažos pauž atbalstu jūrnieku piemiņas vietas nojaukšanai (4)

Foto - Regīna Tamane, "Auseklis"Foto - Regīna Tamane, "Auseklis"

Limbažos piektdienas rītā bija izziņots mītiņš, lai izteiktu atbalstu pieminekļa “padomju jūrniekiem” likvidēšanai.

Uz pasākumu bija ieradušies daži cilvēki.

Biedrības “Daugavas Vanagi Latvijā” Limbažu nodaļa nojauca pieminekli, kas tika uzcelts padomju okupācijas laikā par godu PSRS jūrniekiem. Pēc biedrības Limbažu nodaļas priekšsēdētāja Gunāra Grīnberga teiktā, arhīva materiālos tiek minēts, ka šie jūrnieki nodarbojušies ar marodierismu un Limbažu iedzīvotāju slepkavošanu – tika noslepkavoti septiņi mierīgie iedzīvotāji.

Vietējā pašvaldība norāda, ka objektam nebija pieminekļa statuss un tas bijis avārijas stāvoklī. Krievijas Ārlietu ministrija pieminekļa nojaukšanu nodēvējusi par nepieņemamu un iesniegusi Latvijai notu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Medicīnai trūkst finansējuma, izglītībai trūkst naudas, bet mēs te redziet esam gatavi izmest naudu par kaut kādu pagātnes pieminekļu nojaukšanu. Nu nepatīk jums tie neskatieties uz viņiem. Es pat nezinu kur man tuvumā ir kāds padomju piemineklis, jo man tas neinteresē, man nav laika tādiem sīkumiem.

  2. Prātīgi darīts.

  3. Ne tikai Limbažos!

  4. Labak velu ka nekad!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+