Mobilā versija
Brīdinājums +10.8°C
Guntra, Marianna, Ginters
Otrdiena, 19. septembris, 2017
14. aprīlis, 2015
Drukāt

M. Čehova Rīgas Krievu teātris saņēmis Krievijas teātra balvu

Foto: LETAFoto: LETA

M. Čehova Rīgas Krievu teātra mākslinieciskais vadītājs Igors Koņajevs.

M. Čehova Rīgas Krievu teātris starptautiskajā teātru festivālā “Sastapšanās Krievijā” ieguvis Kirila Lavrova vārdā nosaukto balvu, raksta portāls tvkultura.ru.

Teātris festivālā rādīja iestudējumu “Divi džentlmeņi no Veronas”. Balvu teātra vārdā saņēma tā mākslinieciskais vadītājs Igors Koņajevs. Viņš norādīja, ka prēmija, kurai līdzi nāk arī naudas balva, palīdzēs īstenot teātra mākslinieciskās ieceres.

Krievu aktiera un režisora, PSRS tautas mākslinieka Kirila Lavrova (1925-2007) vārdā nosauktā prēmija kopš 2008. gada tiek pasniegta labākajiem ārpus Krievijas strādājošajiem krievu teātriem. Šogad festivālā par prēmiju sacentās krievu teātri no desmit valstīm – Armēnijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Izraēlas, Kazahstānas, Latvijas, Moldāvijas, Šveices, Tadžikistānas un Uzbekistānas.

Pievienot komentāru

Katru dienu pazūd kāds bērns. Saruna ar JRT aktieri Andri Keišu (3) Andrejs Zvjagincevs ieradīsies Rīgā ar Kannu festivāla žūrijas balvu ieguvušo filmu "Nemīlestība", kurā vienā no galvenajām lomām ir JRT aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+