Mobilā versija
+12.9°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
14. aprīlis, 2015
Drukāt

M. Čehova Rīgas Krievu teātris saņēmis Krievijas teātra balvu

Foto: LETAFoto: LETA

M. Čehova Rīgas Krievu teātra mākslinieciskais vadītājs Igors Koņajevs.

M. Čehova Rīgas Krievu teātris starptautiskajā teātru festivālā “Sastapšanās Krievijā” ieguvis Kirila Lavrova vārdā nosaukto balvu, raksta portāls tvkultura.ru.

Teātris festivālā rādīja iestudējumu “Divi džentlmeņi no Veronas”. Balvu teātra vārdā saņēma tā mākslinieciskais vadītājs Igors Koņajevs. Viņš norādīja, ka prēmija, kurai līdzi nāk arī naudas balva, palīdzēs īstenot teātra mākslinieciskās ieceres.

Krievu aktiera un režisora, PSRS tautas mākslinieka Kirila Lavrova (1925-2007) vārdā nosauktā prēmija kopš 2008. gada tiek pasniegta labākajiem ārpus Krievijas strādājošajiem krievu teātriem. Šogad festivālā par prēmiju sacentās krievu teātri no desmit valstīm – Armēnijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Izraēlas, Kazahstānas, Latvijas, Moldāvijas, Šveices, Tadžikistānas un Uzbekistānas.

Pievienot komentāru

Viktorija Streiča: Nesauciet mani par režisori!Tradicionālo Jēkabpils Operas dienu ietvarā piektdien, 22. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē ar Eltona Džonsa un Tima Raisa Brodvejas mūziklu "Aīda" viesojas Kauņas Valsts muzikālais teātris no Lietuvas. Titullomā teātra vadošā aktrise Viktorija Streiča.
Draugiem Facebook Twitter Google+