Mobilā versija
+2.1°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
1. oktobris, 2015
Drukāt

Mākslu aiz restēm neliks, lai gan vandaļu izdomai nav robežu (3)

Foto - ScanpixFoto - Scanpix

Incidents Latvijas Māk­slinieku savienības (LMS) galerijas izstādē “Salvadors Dalī un Pablo Pikaso”, kur agresīvi noskaņots apmeklētājs sabojāja 50 000 eiro vērtu skulptūru, rada jautājumu, cik aizsargāti mūsu izstāžu zālēs un muzejos ir vērtīgie mākslas darbi.

Vienos peldšortos tērpies izstādes apmeklētājs pēkšņi metās virsū Dalī bronzas skulptūrai “Eņģeļa parādīšanās”, nogrūžot to no podesta un nolaužot tai kāju. Valsts policijā informē, ka par 16. septembrī LMS galerijā notikušo incidentu turpinās izmeklēšana, tāpēc nekādus komentārus par iespējamiem 1985. gadā dzimušā vandaļa rīcības motīviem pagaidām nesniedz. Jāpiebilst, ka vīrietis pamanījās pabojāt arī vēl citus izstādītos darbus un izsist logus, līdz viņu apturēja LMS darbinieki. Pēc tam ieradās policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. diez’ kāpēc monai Līzai priekšā aizlikts putnubiedēklis un apkārt piepūsti kondomi ?

  2. Bet ja tā māksla Atbildēt

    ir nepareiza, netikumīga, izraisa bīstamas sajūtas, draud satraukt cilvēkiem prātu gluži kā “blag” dzejolis… Vai tādu mākslu nav jāliek aiz restēm?

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+