×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. maijs, 2012
Drukāt

Maskavā pēc viesstrādnieku masu kautiņa aiztur 79 cilvēkus

Pēc masu kautiņa, kas Maskavas centrā izraisījies kirgīzu un uzbeku viesstrādnieku starpā, policija aizturējusi 79 cilvēkus, paziņoja Krievijas galvaspilsētas policijas preses dienests.

Kautiņā tikuši izmantoti aukstie ieroči. Tiesa gan, policija ar aizturētajiem vien veikusi profilaktiskas pārrunas un tad visus atbrīvojusi. Policijā sākotnēji saņemta ziņa par vairākiem desmitiem agresīvi noskaņotu cilvēku, kas sapulcējušies pie kāda Olimpiskā prospekta nama. “Tika noskaidrots, ka sapulcējušos starpā izraisījies konflikts un tā gaitā cietuši divi cilvēki,” paziņoja informācijas avots. Cietis arī kāds 20 gadus vecs Kirgizstānas pilsonis, kuram bija sasista galva. “Vēlāk slimnīcā vērsās vēl viens jaunietis, kuram vēderā bija durta brūce. Viņš tika hospitalizēts. Patlaban tiek noskaidroti apstākļi, kādos gūts šis ievainojums,” apliecināja policija. “Ar aizturētajiem notikušas profilaktiskas sarunas, tika saņemti paskaidrojumi, bet pēc tam viņi tika atlaisti.”

Pēdējā laikā Krievijā vairākkārt notikuši masu kautiņi dažādu valstu viesstrādnieku starpā. Vēl tikai pagājušajā nedēļā Novosibirskā 50 tadžiki, kurus bija sarūgtinājis zaudējums futbola spēlē, piekāvuši četrus kirgīzus. Kautiņā divi cilvēki guva traumas, viens no viņiem nonāca slimnīcā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+