Laukos
Bizness

Mazumtirgotāja “Madara 93” apgrozījums pērn pieaudzis par 4%0

Ilustratīvs attēls. Publicitātes foto

Mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA “Madara 93”, kas ietilpst veikalu tīklā “top!”, apgrozījums pagājušajā gadā bija 10,306 miljoni eiro, kas ir par 4% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga trīs reizes, sasniedzot 163 674 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma finansiālā situācija vērtējama kā laba.

“Madara 93” pērn īstenojusi pasākumus energopārvaldības sistēmas izveidei, siltuma elektroenerģijas pielietojuma analīzei uzņēmuma struktūrvienībās, kā arī ekonomiski pamatota energoresursu grafika izveidei. Vienlaikus, ņemot vērā Ekonomikas ministrijas noteikumus energoefektivitātes uzlabošanai, pērn “Madara 93” ieguva ISO sertifikātu.

Pagājušajā gadā uzņēmums veicis arī veikalu kosmētiskos remontus, kuros ietilpa fasāžu un telpu atjaunošana, LED apgaismojuma ierīkošana un reklāmas atjaunošana.

“Madara 93” vadība atzīmē, ka 2017.gada novembrī reģistrēts loģistikas uzņēmums SIA “Toplogistic”, kurā uzņēmumam pieder 4,7% kapitāldaļu. “Tpplogistic” dibināts ar mērķi iegūt izdevīgākas preču cenas un noteikumus, iepērkot preces no ražotājiem un piegādātājiem, kā arī, lai optimizētu loģistiku.

Pērn uzņēmums pilnveidoja arī datu uzskaites sistēmu, lai uzlabotu savstarpēju datu savietojamību starp sabiedrības struktūrvienībām. Uzņēmuma vadība ziņojumā norāda, ka šogad “Madara 93” plāno palielināt apgrozījumu.

2016.gadā “Madara 93” strādāja ar 9,907 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 54 731 eiro apmērā.

“Madara 93” reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 220 542 eiro. “Madara 93” vienīgais īpašnieks ir Andris Bērzkalns

“Madara 93” ir viens no 20 veikalu tīkla “top!” partneriem. Latvijā ar preču zīmi “top!” darbojas 271 pārtikas veikals, no tiem 149 ir “top!” un 122 ir “mini top!” veikali, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem – SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”.

LA.lv