Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. decembris, 2013
Drukāt

Mēģina ievest vilciena ogļu kravā paslēptus 120 000 kontrabandas smēķu

Foto: VIDFoto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas pārbaudēs uz Latvijas-Baltkrievijas robežas novērsa mēģinājumu nelegāli ievest Latvijā 120 000 cigarešu, kas bija paslēptas kravas vilciena ogļu kravā, portālu “LA.lv” informēja VID.

Piektdien, 13.decembrī, Indras muitas kontroles punktā VID muitas amatpersonas Latvijā iebraucošā kravas vilciena kontrolē atklājušas, ka ogļu kravā ir paslēptas polietilēna maisos iepakotas kartona kastes ar cigaretēm.

Kontroles rezultātā izņemti 120 000 cigarešu “NZ Gold Super Slims” ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Tajā pašā dienā VID Muitas kriminālpārvaldē uzsākts kriminālprocess par kotrabandu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+