Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. novembris, 2014
Drukāt

“Melo-M” Vecgada lielkoncertā pirmatskaņos oriģinālmūzikas programmu

Foto - LetaFoto - Leta

.

Čellu trio “Melo-M” Vecgada lielkoncertā pirmatskaņos oriģinālmūzikas programmu “No meža mēs nākam”, kā arī spēlēs populārākos grupas gabalus, aģentūru BNS informēja menedžeris Kaspars Kukuvass.

“No meža mēs nākam” ir muzikāls stāstījums par mežu, no kura, iespējams, nākusi koksne “Melo-M”čelliem – cauri gadalaiku maiņām, dabas stihijām un klimata kaprīzēm, skatot meža iemītniekus un notikumus biezoknī līdz mežcirtēja satikšanai un atdzimšanai mūzikas instrumenta veidolā. Visi šie notikumi, sajūtas un noskaņas atbalsosies jaunos un īpaši komponētos skaņdarbos trīs čellistu izpildījumā.

Koncertprogrammas pamatā ir Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas. Auzānam ir liela komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm “Piafa”, “M Butterfly”, “Pīters Pens” un “1984”, gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanēsies arī daži pazīstami motīvi, stāsta Kukuvass.

Koncertā muzicēs “Melo-M” čellisti Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

Koncerts notiks Rīgas Kongresu namā 26. decembrī.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+