×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. februāris, 2013
Drukāt

Ministru nopelnu vērtējums (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Notiks ministru paveiktā darba un nopelnu pareizs vērtējums, bet, kamēr šķīrējtiesa pulcējas uz noskaidrošanu, sabiedrības pārstāvji jau var līmeņot valdības locekļus – šoreiz Reformu partijai piederīgos delegātus. 


1. Ko panācis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis? Gada laikā par trešdaļu palielinājies sevišķi smago noziegumu (slepkavību, izvarošanu, krāpšanu, izspiešanu) skaits – daiļrunīgu un nolasāmu mērījumu aizvakar deva ļoti noraizējies Kalnmeiera kungs, un ģenerālprokurors nav vis kāda okulta persona, lai teiktajam ko pieliktu vai atņemtu.

2. VARAM ministrs Edmunds Sprūdžs ir paceļams gandrīz par biblisku personāžu, jo pēc gada ieskriešanās vienīgi viņam izdevies panākt Saeimā akceptētu reformu – tagad mazajās pašvaldībās 13 deputātu vietā drīkstēs būt tikai deviņi! Uzņēmies amatu, jauneklis Edmunds bija enerģiskāks par Femena aktīvistēm, bet pēdējā laikā šķiet pasīvs un ieskābis. Tomēr Aspazija par Sprūdžu raksta: “No paša nakts pērkļa viņš paceļas – mans rīta putns, mans fēnikss!”

Aizņemoties skaisto Benedikta XVI izteicienu, ministrs Sprūdžs vadīs tālāk sv. Pētera un reformu laivu uz 13. Saeimas vēlēšanām, pretendējot kļūt Ministru prezidents no partijas puses.

3. Ārlietu ministru ķermenis ir tikai viņu ārējais apvalks. Nav svarīgi, vai Latvijā reti sastopamais Rinkēviča kungs ir Rīgā uz dīvāna, lido pāri Himalajiem, pārvietojas maršrutā Nikaragva–Ēģipte–Armēnija, ministra atstātās ārlietu politikas gars strādā, vai nu prasot okupācijas nodarījumu un seku kompensācijas Maskavā, vai kārtojot tiešmaksājumus Briselē. Kas viņu kritizē kā ekskursantu, kā Hundertvasera arhitektūrai līdzīgas šķības ārpolitikas projektētāju, vai raksta sūdzībgrāmatā – ārlietu ministrs pamodās, bet Briseles nauda jau citā tumbočkā – lai ņem vērā, ka ārlietu ērgli nevar ieslodzīt četrās sienās, tukla ministra pārtikušajā dzīvītē.

4. Reformu montāžas cehā visintensīvāk darbojies Daniels Pavļuts, taču, nācis kā pestītājs un meklējošs gars, vēl neko lāgā nav samontējis. Ekonomikas ministra rakstu darbs ir reemigrācijas programma, kuru varēs darbināt gadu desmitus, un arī par “principiāli jaunu pieeju valsts uzņēmumu pārvaldībā” Pavļuts vēl stāstīs un stāstīs.

5. Roberts Ķīlis – tas ir zēns uz goda!

Līdz ar to Reformu partija ar raksturīgo spītu un uz tankiem balstītas pārliecības spēku kādu brīdi turpinās izredzētiem dotās tiesības valsts vadīšanā un vairos labo darbu sarakstu. Jums jāpagaida, kad sāks birt reformu saldo plūmju raža.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu kāpēc tu tik īdzīgi visu gribi sev, sadalīsim līdzīgi to, kas pieder tev. Brāļi ar asarām acīs – komunisti un globalizētāji.

  2. Nekad neuzticies cilvēkiem bez ausu ļipiņām, viņi tevi nodos. (Sens ķīniešu teiciens)

Draugiem Facebook Twitter Google+