×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. septembris, 2015
Drukāt

Negadījumā “Laimas” ražotnē cietis viens no uzņēmuma darbiniekiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Saldumu ražotāja “Laima” ražotnē Miera ielā pirmdien, 7.septembrī, noticis negadījums, kurā cietis viens no uzņēmuma darbiniekiem, aģentūrai BNS apstiprināja “NP Foods”, kuras grupā ietilpst “Laima”, komunikācijas direktore Dana Erciņa–Užāne.

“Vakar, 7.septembrī, “Laimas” ražotnē Miera ielā 22 notika negadījums vienā no ražošanas iekārtām – aizdegās kukurūzas ciete atrodoties žāvēšanas iekārtā. Negadījuma iemesls tiek izmeklēts,” sacīja Erciņa – Užāne, piebilstot, ka cilvēku drošība un veselība nebija apdraudēta, tādēļ uzņēmuma darbinieku evakuācija nebija nepieciešama.

NP Foods valdes priekšsēdētājs Eriks Smits Hansens izteicis nožēlu par negadījumu: “Cietušajam tika sniegta pirmā medicīniskā palīdzība notikuma vietā, kā arī nekavējoties izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība. Pašlaik cietušais darbinieks ir hospitalizēts un atrodas ārstu uzraudzībā. Uzņēmums uztur kontaktu ar cietušo darbinieku un ārstējošo ārstu un rūpējas, lai cietušais darbinieks saņemtu visu nepieciešamo atbalstu un palīdzību.”

Hansens arī norādījis, ka drošība ir viena no uzņēmuma galvenajām prioritātēm, tādēļ NP Foods ir informējis Valsts Darba inspekciju un sadarbojas ar Valsts policiju, lai veiktu rūpīgu notikuma izmeklēšanu. “Pēc rūpīgas notikuma izmeklēšanas, mēs pārskatīsim darba un pārtikas drošības procedūras un, ja būs nepieciešams, veiksim nepieciešamos uzlabojumus, lai šādi gadījumi neatkārtotos,” piebilda Hansens.

Uzņēmuma vadītājs AS “Laima” vārdā izteica visdziļāko nožēlu par notikušo: “Mēs darām visu, lai palīdzētu mūsu darbiniekam atveseļošanās procesā un novērstu šādu gadījumu atkārtošanos nākotnē.”

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola aģentūrai BNS pavēstīja, ka pirmdien, 7.septembrī, Rīgā kādā uzņēmumā bija izcēlies ugunsgrēks, un 58 gadus vecs strādnieks nolēmis to dzēst pats saviem spēkiem, rezultātā gūstot apdegumus. Mediķi viņam konstatējuši roku, sejas un krūšu kurvja apdegumus. Cietušais nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā Biķerniekos.

“NP Foods” grupā ir “Laima”, “Gutta”, “Staburadze”, “Staburadze konditoreja”, “Saldumu tirdzniecība”, “NP Logistics”, “Detente” un Lietuvas “Margiris”.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka ir sāks reorganizācijas process kurā “Laima”, konditorejas izstrādājumu ražotāju “Staburadze” un sāļo uzkodu ražotāju “Latfood” pievienos kompānijai “NP Foods”.

Tāpat ziņots, ka 2015.gada martā noslēdzās darījums, kurā “NP Foods” 100% kapitāldaļu iegādājās Norvēģijas koncerns “Orkla”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+