Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nekur nav jāsteidzas! Horoskopi no 22. līdz 28.aprīlim.0

Foto: Pexels

Auns

Viņš labprāt piedzīvotu pārmaiņas. Problēma gan ir tā, ka Auns tā īsti pats nesaprot, kas būtu jādara, lai tās sasniegtu. Rezultātā neliela depresija un arī nervozitāte…

Vērsis

Viņam daudz jaunu ideju un nodomu, taču vismaz to lielākā daļa tik tālu apsteigusi laiku, ka pašreiz tās realizēt nez vai izdosies. Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar redzesloka paplašināšanu un jaunu zināšanu apguvi.

Dvīņi

Arī viņiem lieli nodomi, tomēr planētas nenoskaņo uz aktīvu darbību. Tās vairāk veicina dīku sēdēšanu domubiedru pulkā, kas viss tikai būtu sasniegts, ja beidzot pie lietas ķertos tā nopietnāk…

Vēzis

Spīdekļu izvietojums veicina peldēšanu pa straumei. Viņš lielākoties tā arī pakļaujas šīm noskaņām un pavada laiku mierīgā gaisotnē. Ar neatliekamajiem darbiem galā tikt vajadzētu.

Lauva

Mierīgs laiks, bez sevišķiem notikumiem. Viņš darītu labi, ja izmantotu to visam, kas saistīts ar mācīšanos, jaunu ideju apgūšanu, atziņu vairošanu un, protams, arī darbu turpināšanu un pabeigšanu.

Jaunava

Viņa pati šobrīd tā īsti nezina, ko viņa grib, tāpēc mētājas no vienas idejas un darba pie otra, tā īsti nevienu arī nenovedot līdz galam. Piedevām vēl planētas veicina tukšu pļāpāšanu un nevajadzīgu sentimentalitāti.

Svari

Viņiem nekur nav jāsteidzas, dažas problēmas atrisinās pašas no sevis, var atpūsties un baudīt dzīves skaistāko pusi. Piemērots laiks visam, kas saistīts ar kultūru un mākslu, literatūru un arī atrašanos sabiedrībā.

Skorpions

Tas, kas notiek visapkārt, un arī viņa paša loma tajā viņam nemaz nepatīk, taču zvaigžņu izvietojums nenoskaņo uz aktīvu rīcību. Varbūt tas nemaz nav vajadzīgs – viss nokārtosies.

Strēlnieks

Planētas veicina gan palīdzēt tiem, kam, viņaprāt, palīdzība vajadzīga, gan arī baudīt dzīves labumus. Būtu labi, ja viņš to darītu ar mēru – palīdzētu tikai tur, kur tas tiešām nepieciešams un nebūtu izšķērdīgs – nedzīvotu pāri līdzekļiem.

Mežāzis

Pārlieka vēlme gūt materiālus labumus var novirzīt no svarīgākiem mērķiem. Viņš darītu gudri, ja censtos pārvarēt šo ietekmi un pacenstos nodarboties ar to, kas ir patiesi svarīgs ilgtermiņa mērķu sasniegšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ar prātu viņš gan tiecas pēc plašākiem apvāršņiem un labprāt uzsāktu ko jaunu, taču apstākļi tā īsti neļauj to veikt. Viņš darītu labi, ja paveiktu to, kas atkarīgs no viņa paša.

Zivis

Viņas domā, ka viņu uzskati ir vienīgie pareizie, un, protams, darītu labāk, ja ieklausītos ne tikai tajos, kas viņām vienmēr piekrīt. Zvaigznes vilina dzīvot pāri saviem līdzekļiem, šim aicinājumam pakļauties noteikti nevajadzētu.

LA.lv