×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. novembris, 2014
Drukāt

No Krievijas aizplūst kapitāls (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

No Krievijas šogad aizplūdis kapitāls 110 miljardu ASV dolāru apmērā, liecina Maskavas Augstākās ekonomikas skolas aplēses.

Krievijas neatkarīgais televīzijas kanāls “Doždj” ziņo, ka kapitāla aizplūšana pārsniegusi oficiālās prognozes. Krievijas Ekonomikas ministrija kapitāla aizplūšanu šogad prognozēja 100 miljardu dolāru apmērā, bet centrālā banka “Bank Rossii” – 90 miljardu dolāru apmērā. Maskavas Augstākās ekonomikas skolas atskaitē norādīts, ka kapitāla aizplūšanu no Krievijas galvenokārt veicina ekonomikas stagnācija, Rietumu sankcijas Krievijai, augsts ārējo parādu segšanas līmenis, kā arī inflācija un valūtas vērtības kritums. Augstākās ekonomikas skola prognozē, ka šogad kopumā no Krievijas aizplūdīs kapitāls 120 miljardu dolāru apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pārāk diletantiski. Vajaga paskaidrot kaut vai to, cik ir valsts ārējā parāda segšanai, cik uzņēmumiem aizdevumu segšanai. Vajaga salīdzinoši pievienot kaut vai Latvijas ārējā parāda segšanai (tā pati kapitāla aizplūšana) nepieciešamās summas. Ticiet man, neizskatītos tik apokaliptiski, jo šajā valstī kā par brīnumu IKP pieaugums ir pozitīvs un viņi paši kā redzam kaut kā pat nedomā, ka ir pienācis viņu pasaules gals.

    • Problēmām, kuras ir Krievijai radušās sakarā ar Putlera nacistiskām avantūrām, nav nekāda sakara ar Latviju. Jo ātrāk tā Ļaunuma impērija sabruks, jo labāk pašiem krieviem.

    • diletantisms ir neņemt vērā pašas Krievija tuvāko dažu gadu nākotni, jo viņi paši(valsts vadītāji) pārredzamā nākotnē N E G R I B ne kaut ko mainīt savā iekš- un ārpolitikā

  2. Arī tie gudrākie krievi aizplūst, paliek rūdīti krievnacisti un aprobežoti mužiki.

Draugiem Facebook Twitter Google+