×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2012
Drukāt

Noskaidros Latvijas spēku


Foto - Almants PoikānsFoto - Almants Poikāns

Šajā sestdienā Latvijā pirmo reizi norisināsies Spēka diena, kas ieviesta kā jauna atzīmējama diena. Pirmo Spēka dienu rīko VAS “Latvijas dzelzceļš” sadarbībā ar telekompāniju LNT un Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrību.

 

Spēka dienas ietvaros īpaši organizētā Vislatvijas pasākumā ikviens varēs pārbaudīt savus spēkus vienkāršākajā un demokrātiskākajā disciplīnā – pievelkoties.

6. oktobrī visā Latvijā sacensības risināsies 50 spēka punktos. Spēka punkti būs atvērti no plkst. 9 līdz 14. Sev tuvāko spēka punktu var precizēt pasākuma mājas lapā: www.spekadiena.lv. Piedaloties katram būs iespēja pārliecināties par savu individuālo spēku – to, cik reizes spēj pievilkties. Ikviena pilsēta krās savu iedzīvotāju pievilkšanās reizes, un Spēka dienas noslēgumā tiks noskaidrots, kura ir spēcīgākā pilsēta mūsu valstī. Tāpat Spēka dienas ietvaros uzzināsim, cik reizes var pievilkties visa Latvija kopā.

“Spēka dienu rīkojam, lai saliedētu cilvēkus Latvijā un atgādinātu, kāda vērtība ir iznākt no mājas norobežotās vides un pavadīt laiku aktīvā atpūtā, jūtot līdzi un priecājoties kopā,” skaidro “Latvijas dzelzceļa” prezidents Uģis Magonis. “Esam sākuši šo projektu, lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus būt aktīviem, možiem un rūpēties par savu fizisko veselību, pievēršoties fiziskām aktivitātēm. Sports nav tikai tas, ko piedāvā dārgi klubi. Sports ir demokrātisks un pieejams ikvienam,” uzsver Uģis Magonis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+