Mobilā versija
+3.2°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Krievijas Valsts domes opozīcija ieslēdz atpakaļgaitu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas Valsts domē iesniegts likumprojekts par ierobežojumu atcelšanu produktu importam no valstīm, kuras noteikušas sankcijas Krievijai.

Priekšlikumu iesnieguši kreisi orientētās partijas “Taisnīgā Krievija” deputāti. Šī partija savulaik atbalstīja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un viņa veidoto partiju “Vienotā Krievija”, taču pēdējos gados pušu attiecības ir atsalušas. Kā uzskata likumprojekta autori, produktu ievešanas aizliegums ir pretrunā ar konstitūcijas punktu, ka katram pilsonim ir tiesības brīvi izmantot savas spējas un īpašumu uzņēmējdarbības veikšanai. “Daudziem uzņēmumiem nav ekonomiski saprātīgas alternatīvas tām izejvielām, uz kuru izmantošanu balstās viņu tehnoloģiskie cikli,” norāda likumprojekta autori. Krievija pagājušā gada augustā ieviesa pārtikas produktu importa aizliegumu valstīm, kas tai noteikušas sankcijas, reaģējot uz Maskavas agresiju pret Ukrainu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BET NEVINS JAU NEGATAVOJAS TOS VIŅIEM PĀRDOT Atbildēt

    VISAI ARMIJAI LĀPSTAS ROKĀS UN UZ LAUKU, BAROT SAVUS SLEPKAVAS?????MĒS IDIOTI VAI?????

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+