×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Par piecgadīgas meitenes seksuālu izmantošanu piespriež divu gadu cietumsodu nosacīti (11)

lelle_saplesta

Tukuma rajona tiesa vakar slēgtā sēdē izskatīja krimināllietu, kurā par piecus gadus vecas meitenes seksuālu izmantošanu apsūdzēts kāds vīrietis, un viņam piesprieda divu gadu cietumsodu nosacīti.

Tukuma rajona tiesas tiesneša palīdze Asja Rācenāja informēja, ka tiesa šo lietu vakar pabeidza skatīt, apsūdzēto atzina par vainīgu un nolasīja saīsināto spriedumu, kurā vainīgo paredzēja sodīt ar divu gadu cietumsodu nosacīti, piemērojot pārbaudes laiku uz trim gadiem.

Tāpat vīrietim uzlikts par pienākumu apmeklēt konsultācijas pie sertificēta ārsta un rīkoties pēc viņa norādījumiem. Viņam arī uzlikts par pienākumu netuvoties cietušajai un neapmeklēt vietas, kur viņa uzturas.

Pilns spriedums būs pieejams 13.maijā, pēc kā to būs iespējams pārsūdzēt desmit dienu laikā.

Tā kā lietu skatīja slēgtā sēdē, sīkāku informāciju par šo lietu tiesa neizpauž.

Kā ziņots, šā gada martā šo lietu prokuratūra nodeva tiesai. Saskaņā ar apsūdzību 1984.gadā dzimis vīrietis izmantoja to, ka kaimiņos pie vecmāmiņas ciemojās mazgadīgā, informēja Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga.

Vīrietis kopā ar bērnu atradās kādā saimniecības ēkā, kur, izmantojot meitenes nespēju izprast notiekošo un nespēju pretoties savas mazgadības dēļ, apmierināja savas dzimumtieksmes pretdabiskā veidā un veica netiklas darbības.

Šādi apsūdzētais vīrietis ar mazgadīgo izrīkojās vairākas reizes, kas atstāja sekas cietušās psihiskajā veselībā. Apsūdzētais izteica bērnam draudus un apsolīja iedot konfektes, kā arī pieprasīja par notikušo nevienam nestāstīt.

Krimināllikums par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo paredz brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Lai dzi’vo Latvijas Tiesa un Pedofīli!

 2. Par tādu nodarījumu ir tikai viens soda mērs adekvāts – augstākais soda mērs!

 3. tadus tiesnesus janodod varmaka rokas,lai izjut to ko juta maza meitenite!izsmiekls ne sods!

 4. Nesaprotu,kā par tādu noziegumu var būt nosacīti sodīts.Kautkas mūsu valstī ar domāšanu un tiesnešiem nav kārtībā.Kauns un negods tiesnesei.Slēgtā sēdē laikam izskata lietas kurās iesaistītas tiesai pietuvinātas personas.Kauns,kauns un vēlreiz kauns.Ceru, ka šo soda mēru tomēr pārskatīs par
  nevainīga bērna kropļošanu.

 5. ES valstīs homoseksuālisti ir īpaši aizsargāti,par viņu ,,cilvēktiesību ,, ierobežošanu vai kritiku draud pat kriminālatbildība.Homoseksuālistu labklājībai viņiem dota iespēja ārstēties pie speciāli sagatavotiem mediķiem ,kas mācīti pārzināt homoseksuālistu slimību īpatnības.Pedofīlija ir tikai homoseksuālisma paveids.

 6. Kāds humānisms! Jācer, ka šim DRAISKULIM ceļā netrāpīsies tiesneša bērni …

 7. es to sen jau esmu sapratusi un atzinusi,ka mūsu valstī Tiesas sistēma NAV taisnīga! Ja jau Tiesai nevar uzticēties,tad – kam??? kā šinī gadījumā…šādiem neliešiem vajadzētu amputēt tos………..lai tad dzīvo kā var un māk!

 8. Nav brīnums,ka Im. Kalniņš balstoties uz šādiem faktiem ir pat Putinam gatavs piedot.

 9. Drīz jau laikam prēmiju tādiem pedofiliem dos, vai kādu sevišķu apbalvojumu par mūsu bērnu kropļošanu gan psiholoģiski ,gan fiziski… Kaut kāds pilnīgākais vājprāts visapkārt notiek!

 10. Nekaunība un netaiosnība.Kā minimums 10.gadi par traumu bērnam,kas paliks uz mūžu.Tiesnesi izmest miskastē.

 11. Nez kādu spriedumu tiesnese pieņemtu, ja būtu izvarota viņas meita?Vai tiešām nosacītu?

Draugiem Facebook Twitter Google+