×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Pārītis nododas seksam pie Brīvības pieminekļa; šis prieciņš dārgi izmaksā (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Šorīt neilgi pirms pussešiem rītā Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki uz Brīvības pieminekļa skatu laukumiņa pamanīja divus jauniešus, kuri pieminekļa skatu laukumā nodarbojās ar seksu. Kārtības sargi nekavējoties ziņoja tuvākajai autopatruļai, kas ieradās dažu minūšu laikā.

Brīdī, kad ieradās policisti, jaunieši savas nodarbes jau bija beiguši un grasījās doties prom. Sarunas laikā jaunieši atzina, ka patiesi ir mīlējušies uz pieminekļa platformas, jo vēlējušies pamīlēties kādā neikdienišķā vietā. Mīlnieki skaidroja, ka neesot zinājuši pieminekļa nozīmi un atvainojās par savu rīcību. Savukārt personu datu pārbaudes laikā atklājās, ka meitene 21 gadu veca Spānijas pilsone, taču puisis ir 23 gadus vecs Vācijas iedzīvotājs.

Par sīko huligānismu mīlniekiem sastādīti divi protokoli un katram piemērots 250 eiro naudas sods, ko jaunieši ar savām bankas kartēm uz vietas arī apmaksāja.

*Lai gan video ir rediģēts un tajā ir aizklātas jauniešu sejas un dzimumorgāni, neiesakām šo video skatīties personām, kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  ( šis varētu būt tāds kā “prologs” vienai sadzīviskai fabulai par to, kā zināmu pasugu kustonīši mēdzot “izpildīties” tad, kad šamajiem nu galīgi nav nekā jēdzīga ko sadarīt. 😉 )
  .
  ( Iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Kad garlaicība nomāc sētas kranci,
  Kurš kaulu nopelna ar “ķēdes šanci”,
  Uz svešiem “objektiem” pa skaļo rejot ~
  Šim “statuss” neļauj “plezīrtūrēs” klejot:
  Uz …(astes) lopiņš krīt pie dzimtās būdas,
  Un – diskomfortā nestreso, ne sū#a,
  Par to, ka sētas putekļiem ir klāti,
  Šim …(dziedzeri), ko laiza “delikāti”…
  .
  u.t.t.

  =======

  MUĻĶU Zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

 2. Tiešām? Huligānisms? Bija obligāti jāsoda?

  • Pat progresīvā Ansterdamā. Pamēgini ko tādu vienalga kādā valstī … un redzēsi kas notiks. Varbūt esi greizsirdīgs, ka pats tur nebiji?

Draugiem Facebook Twitter Google+