Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. maijs, 2014
Drukāt

Pārstāvis: Pols Makartnijs pilnībā atveseļosies

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu mūziķis Pols Makartnijs joprojām Tokijā ārstējas no slimības, kuras dēļ nācās atcelt Japānas koncertturneju, taču sagaidāma pilnīga atveseļošanās, piektdien paziņoja dziedātāja pārstāvis.

“Pēc saslimšanas ar vīrusu infekciju, kas noveda pie plānoto koncertu atlikšanas, Pols saņēmis kvalitatīvu ārstēšanu Tokijas slimnīcā,” teikts Makartnija pārstāvju paziņojumā presei. “Viņš pilnībā atveseļosies, bet pirms tam viņam dažas dienas jāatpūšas.”

“Polu ļoti aizkustinājuši laba vēlējumi un ziņas, ko viņš saņēmis no faniem visā pasaulē,” piebilst “eksbītla” pārstāvji.

Makartnijs vispirms atcēla divus nedēļas nogalē paredzētos koncertus, bet pēc tam nolēma pārtraukt visu turneju.

Kopumā Japānā bija iecerēti četri koncerti, uz kuriem būtu ieradušies aptuveni 170 000 fanu.

Lai arī pārstāvji nenosauc slimību, ar kuru sasirdzis 71 gadu vecais mūziķis, medijos izskanējuši minējumi par norovīrusu. Tam raksturīga vemšana un caureja.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+