Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Pie pensionāres atrod 12 000 kontrabandas cigarešu (3)

Foto:  Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas Baložu iecirkņa darbinieki ceturtdien pie kādas 65 gadus vecas sievietes atraduši vairāk nekā 12 000 nelegālo cigarešu, liecina policijas informācija.

Policijā klāsta, ka iepriekš policijā saņemta informācija par personu, kura, iespējams, nodarbojas ar nelegālo cigarešu tirdzniecību. Ceturtdien Kriminālpolicijas un Kārtības policijas darbinieki Baložos, Skolas ielā veica pārbaudi kādās kopmītnēs. Pārbaudes laikā atrastas un atsavinātas 12 720 nelegālās cigaretes ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām.

1950. gadā dzimusī sieviete atzina, ka ir pārkāpusi likumu. Par tabakas izstrādājumu nelegālu glabāšanu ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nabaga babulja dabūs iet sēdēt 🙁

  2. Balozos vairakas vietas tirgo cigaretes un krutku,policija izliekas ka neko neredz.

  3. centrāltirgū ciģaretes var nopirkt vairumā paskatieties uz tiem ģīmjiem no stacijas puses ko dara policija tur,,,,

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+