×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. novembris, 2014
Drukāt

Piebalgs: nekad nebūšu Valsts prezidenta amata kandidāts (11)

piebalgs_ts_22

Nekad nebūšu Valsts prezidenta amata kandidāts, pirmdien intervijā LNT raidījumā “Dombura studija” apgalvoja bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs, kurš šoruden pievienojās partijai “Vienotība”.

Piebalgs uzsvēra, ka Valsts prezidenta amats nav tas, ko viņš varētu darīt. Viņam trūkst atbilstošu īpašību, lai pildītu prezidenta funkcijas, un šis jautājums ir noņemams no dienas kārtības.

Pēc Piebalga teikta, neesot izslēgts, ka viņš varētu ieņemt Ministru prezidenta amatu. Tomēr tas esot tikai hipotētiski, jo patlaban tikko darbu sākusi jauna valdība un patlaban neesot pamata uzskatīt, ka tā nenostrādās četrus atvēlētos gadus.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Nu paldies Dievam, ka nebūsi.

 2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Vīrs un vārds?

 3. Kārlis Galandrejs un Tedis Ērzlapa Atbildēt

  Nu i labi, ka Piebalgs nebūs prezidents. Nav viņš Latvijas labā daudz darījis, kaut varēja darīt. Būdams ES komisārs-nabadzības apkarotājs Āfrikā un citur, viņš neuzskatīja par vajadzīgu atbalstīt humānās palīdzības Latvijai sniedzējus Vācijā, kaut Latvijas cilvēktiesību organizācija viņu lūdza to darīt. Viņam maz interesēja trūkumcietēji Latvijā. Tādu sociālpatu nevar pielaist valsts varas svirām Latvijā…

 4. Dievs, pasargā mani no muļķiem, no ienaidniekiem aizsargāšos pats

 5. Bonds, Džeimss Bonds Atbildēt

  nekad nesaki nekad…

 6. Padomju laikos nespējīgos partijas darboņus virzīja pa karjeras kāpnēm uz augšu lai nemaisa dzīvi citiem. Ceru ka Piebalgs saprata savu aizvirzīšanu uz EPTad nu labāk paliec tur pavisam.

 7. Ar vai bez amerikanizēto piebaldzēnu sugu – , taču nenovēršami ejam uz pilnīgu saplūšanu ar ES kodolu!

 8. Žēl, ka joprojām viņš neatzīst savas kļūdas, t.sk. par izvēles mācību priekšmetu ieviešanu skolās. Brīvā izvēle skolā nedod priekšrocību darba tirgū, kā viņš to minēja, jo fizikas un ķimijas zināšanas vidusskolas prasību līmenī ir mūsdienu obligāta prasība un nepieciešamība.

  • te pienāca Kinzulis Atbildēt

   = fizikas un ķimijas zināšanas vidusskolas prasību līmenī ir mūsdienu obligāta prasība un nepieciešamība=.Ja gatavo tikai apkopējas un gridu mazgātājas , palīgstrādniekus celtniecībā un zivju apstrādē ES, tad pietiek un tika atalgots ar ES komisāra portfeli. Vēlas to turpināt?

 9. Žēl, ka joprojām viņš neatzīst savas kļūdas, t.sk. par izvēles mācību priekšmetu ieviešanu skolās. Brīvā izvēle skolā nedod priekšrocību darba tirgū, kā viņš to minēja, jo fizikas un ķimijas zināšanas vidusskolas prasību līmenī ir mūsdienu obligāta prasība un nepieciešamība. Konservatīvais A.P. izglītībās jomā kļuvis par liberāli!

 10. Tu biji vājš IM ministrs un ko vel? Tā apbružāšanās ES kantoros jau neko pie spējām nedod, ja nu vienīgi pazīšanos…

Draugiem Facebook Twitter Google+