Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. decembris, 2014
Drukāt

Piedalies spēlē un ej baidīties uz “Psaiho.lv”! (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piedalies un laimē! Psaiho – šausmīgi pozitīvu emociju teātra/spēle ar līdzdalību un jautru baidīšanos – sevis izzināšanai un grupas saliedēšanai! Seko La.lv lapai Facebook, Twitter vai Draugiem.lv, dalies ar šo ziņu vai spied “Man patīk” un, iespējams, tieši tu iegūsi ieeju 2 personām Psaiho.lv.

Psaiho.lv ir vairāk nekā stundu gara spēle – seši stāvi leģendu, 16 sastapšanās ar mistiskiem tēliem, 36 telpas piedzīvojumu, 86 pakāpieni drosmes,160 pagriezieni un saliedēšanās, 906 metri spiedzienu un smieklu, 1006 soļi sevis izzināšanā,1600 kvadrātmetri šausmīgi pozitīvu emociju!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Baigi labs izskatās!! 🙂

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+