Mobilā versija
+3.0°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
4. oktobris, 2014
Drukāt

Piena produktiem oktobrī ir saglabājušās pazeminātas cenas (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Vairākumam piena produktu oktobrī veikalos ir saglabājušās pazeminātas cenas, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie tirgotāju pārstāvji.

Mazumtirgotāja “Rimi Latvia” vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Valnere aģentūrai BNS teica, ka lielākajai daļai piena produktu, kam “Rimi” veikalos ražotāji uz laiku bija samazinājuši cenas pēc Krievijas noteiktā pārtikas produktu importa embargo, cenu samazinājums ir pagarināts līdz oktobra beigām. Vien atsevišķiem produktiem cenas ir paaugstinājušās. “Taču tā kā piena produktu klāstu, kam cenas ir samazinājušās 10% apmērā, oktobrī ir papildinājuši vēl 15 piena produkti, piena produktu kopskaits, kam cenas oktobrī ir samazinātas, ir līdzīgs kā septembrī,”  teica Valnere.

Mazumtirgotāja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris aģentūrai BNS teica, ka oktobrī piena produktu cenas “Maxima” veikalos ir palikušas tādā pašā līmenī kā septembrī, kad to cenas samazinājās. “Arī to piena produktu klāsts, kuriem tika samazināta cena, oktobrī nav mainījies,” sacīja Beseris.

Savukārt mazumtirgotāja “Elvi Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine aģentūrai BNS norādīja, ka piena produktu kopskaits, kuriem cenas oktobrī ir samazinātas, “Elvi” veikalos ir līdzīgs kā septembrī. Vienlaikus viņa norādīja, ka atsevišķi ražotāji pamainījuši cenu samazinājuma apmēru. Viņa piebilda, ka piena produktu cenas “Elvi” veikalos var atšķirties, jo tirdzniecības tīklu pārvalda dažādi franšīzes partneri.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nav melot,cenas ir vēl augstākas,tikai iepirkuma cena vēl zemāka

  2. maxima melo, Tere piens 1.5l maksāja 1.03, tagad 1.10!

  3. Kā viņas var saglabāties,ja es viņas vēl neesm,u redezējis.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+