Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Pilotu akadēmijā Liepājā būvēs jaunu lidmašīnu angāru0


Diamond Aircraft lidmašīna
Diamond Aircraft lidmašīna
Publicitātes foto

“airBaltic” Training Pilotu akadēmija Liepājā sākusi jauna lidmašīnu angāra celtniecību, kas nodrošinās vietu vairāk nekā 15 apmācību lidaparātiem un Diamond lidmašīnu tehniskajām apkopēm. Plānots, ka celtniecība tiks pabeigta līdz 2019.gada nogalei.

“Tagad Pilotu akadēmijai būs pilnībā aprīkots angārs mūsu modernajiem apmācību lidaparātiem un to apkopei. Pagājušajā mēnesī arī noslēdzām papildu Diamond Aircraft lidmašīnu pasūtījumu, lai sekmētu turpmāko mūsu pilotu apmācību izaugsmi. Turklāt jūlijā mēs saņēmām Latvijas Civilās aviācijas aģentūras sertifikātu, lai paši varētu veikt Diamond lidaparātu apkopes,” norāda “airBaltic” lidojumu vadības viceprezidents Pauls Cālītis.

Šobrīd “airBaltic” Pilotu akadēmijai ir septiņi apmācību lidaparāti – seši Diamond DA40 un viens Diamond DA42, bet vēl trīs Diamond Aircraft lidaparātus airBaltic Pilotu akadēmija saņems 2020. gadā. Tas norāda uz Pilotu akadēmijas spēcīgo attīstību kā modernai un uzticamai jauno pilotu apmācības vietai. Jau šajā rudenī pirmie studenti absolvēs šo programmu un kā piloti pievienosies “airBaltic”.

Paredzēts, ka “airBaltic” Pilotu akadēmijas rudens grupa savas studijas sāks septembrī, bet ziemas grupa – novembrī.

Saistītie raksti
LA.lv