Pirmajā spēlē Ventspils vētra noplosa ungārus 0

BK ”Ventspils” otrdien savā laukumā ar 82:63 uzvarēja Ungārijas klubu Solnokas ”Olaj KK” Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 42
Mūrniece: “Notiek psiholoģiskās operācijas pret mūsu iedzīvotājiem. Tiek mēģināts manipulēt un radīt nedrošības sajūtu”
“AstraZeneca” paziņo, ka tā ir sākusi savas Covid-19 vakcīnas izņemšanu no apgrozības visā pasaulē

Iekļūšanai pusfinālā komandai jāgūst divas uzvaras. Sērijā otrā spēle ceturtdien notiks Solnokā, bet, ja būs nepieciešama trešā spēle, tā 20. martā risināsies Ventspilī.

BK “Ventspils” rezultativitātes līderis cīņā pret Solnokas komandu bija 16 punktus guvušais Artūrs Bērziņš, savukārt Džamara Janga un Stīvena Greja rēķinā bija pa 14 punktiem, liecina rīkotāju informācija. Viesiem pa 13 punktiem savāca Džuljens Milss un Obijs Troters.

Ungārijas komanda tikai pirmajā ceturtdaļā spēja ar ventspilniekiem līdzvērtīgi spēkoties un uz brīdi pat bija vadībā. Savukārt pēc BK “Ventspils” veiksmīgās otrās ceturtdaļas rezultāta starpība sasniedza deviņus punktus (40:31) un turpmāk vairs nesaruka.

FIBA Izaicinājuma kauss ir trešais Eiropas basketbola klubu sacensību rangā pēc Eirolīgas un Eiropas kausa.