×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. janvāris, 2015
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Ūdensvīra zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saulei ejot caur Ūdensvīra zvaigznāju, cilvēki gribēs būt sava laika noteicēji, tāpēc asi reaģēs uz tiem, kas centīsies viņus ierobežot vai kontrolēt. Piemērots laiks iniciatīvas izrādīšanai un jaunievedumiem, kas ļauj uzlabot darba kvalitāti.

20. janvārī plkst. 15.13 sākas Jauns Mēness cikls.

4. februārī plkst. 1.08 Pilnmēness.

18. februāris – Pelnu diena – sākas gavēnis.

19. februārī plkst. 1.47 sākas Jauns Mēness cikls, pēc Austrumu kalendāra iestājas Kazas gads.

b Merkurs ir Ūdensvīra zīmē. Aktuāli būs jautājumi par alternatīvām un novatoriskām idejām resursu iegūšanai.

No 21. janvāra līdz 11. februārim Merkurs atradīsies retrogradā kustībā, tas nozīmē, ka cilvēki kļūs izklaidīgāki un haotiskāki, tāpēc biežāk pieļaus neuzmanības kļūdas. Var rasties problēmas ar elektroierīcēm, elektronikas sistēmām un interneta sakariem.

No 27. janvāra līdz 20. februārim Venēra būs Zivju zvaigznājā, tāpēc uzmanība tiks veltīta katra personiskajai pašsajūtai. Būs sakāpināts jūtīgums, un apkārt notiekošo uztversim emocionāli un personiski.

No 12. janvāra līdz 20. februārim Marss iet caur Zivju zodiaka zvaigznāju. Tāpēc cilvēki spēcīgāk izpaudīs savas emocijas. Darbosies cēloņu un seku likumsakarību princips, tāpēc pirms darīšanas jāpārdomā iespējamās sekas.

Jupiters joprojām ir Lauvas zodiaka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumu veikšanai būs vajadzīgs vairāk laika, nekā plānots. Cilvēki pārdomāti tērēs naudu. Februāris nav labvēlīgs finanšu operācijām un līgumu slēgšanai.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā. Tas rosinās cilvēkus pievērst uzmanību likumiem, izglītībai un vērtībām dzīvē. Iespējamas pārmaiņas likumdošanā, kas skar finanšu un reliģijas jomu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+