×
Mobilā versija
+2.6°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Piektdiena, 23. marts, 2018
19. decembris, 2014
Drukāt

Policija ar galda spēlēm vērš uzmanību uz narkotisko vielu atkarību un citām problēmām

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas un SIA "Brain Games" galda spēle.

Ar galda spēļu palīdzību policija vēlas vērst uzmanību uz narkotisko vielu atkarībām un citām problēmām, žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics.

Viņš norādīja, ka Valsts policija sadarbībā ar uzņēmumu “Brain Games” izstrādājusi divas spēles – “Sivēns lielpilsētā”, kuru izstrādājusi VP, un “Es saku nē”, kuru izstrādājusi “Brain Games”.

Rinkevics paskaidroja, ka spēles radītas, jo pieaugušo “morāles lasīšana” ne vienmēr uz bērniem atstāj vēlamo iespaidu un jaunieši dažādus brīdinājumus neņem vērā.

Spēle “Sivēns lielpilsētā” pieejama bez maksas internetā Valsts policijas mājaslapā, savukārt spēle “Es saku nē” būs nopērkama veikalos, policija spēli nogādās arī izglītības iestādēs.

Spēlē “Sivēns lielpilsētā” vecāki ar bērniem varēs izspēlēt dažādas situācijas, ar kurām bērniem būs jāsaskaras ikdienā. Policija uzsver, ka ar šīs spēles palīdzību vecāki var ne tikai pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus, bet arī uzzināt iespējamos riskus, kas satrauc viņu atvases.

Jau vēstīts, ka spēles radītas, lai atturētu jauniešus no apreibinošo vielu lietošanas, kā arī, lai palīdzētu vecākiem bērnu audzināšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+