Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Policija pie uzpircēja atrod 800 zagtus auto spoguļus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policija (VP) aizdomās par zagtu automašīnu atpakaļskata spogulīšu iegādāšanos jūlija sākumā aizturēja 41 gada vecu vīrieti. Kratīšanas laikā vīrieša dzīvesvietā atrasti un izņemti ap 800 automašīnu sānu atpakaļskata spoguļu stikliņu, kā arī vairāki parkošanās sensori, lukturu komplekti un nelegālas cigaretes, informē VP.

Policijā skaidro, ka VP Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki 41 gadu veco vīrieti aizdomās par noziedzīgā kārtā iegūtu automašīnu sānu atpakaļskata spoguļu iegādāšanos aizturēja pagājušo ceturtdien Rīgā. Aizturēšanas brīdī pie vīrieša policijas darbinieki atrada tikko iegādātus divus zagtus automašīnu sānu spoguļu pārus.

Apskatot aizdomās turamā automašīnu un veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā, atrasti un izņemti ap 800 automašīnu sānu atpakaļskata spoguļu stikliņu, no kuriem vien 54 spoguļu stikli bija marķēti. Tāpat izņemts arī liels daudzums automašīnu atdures stieņu uzliku ar parkošanās sensoriem, pieci automašīnu “Porsche Cayenne” un “Volkswagen Touareg” priekšējo lukturu komplekti, kā arī 40 800 nelegālās cigaretes ar Krievijas akcīzes markām.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā. Šobrīd ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 314. panta pirmās daļas – par mantas iegādāšanos, apzinoties, ka tā iegūta noziedzīgā kārtā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, vai naudas sods. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Izmeklēšana turpinās, un tās laikā Jūrmalas iecirkņa darbinieki veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai noskaidrotu atsavināto spoguļu likumīgos īpašniekus. Tāpat aktīvi tiks meklēti automašīnu spoguļu zagļi.

VP aicina automašīnu īpašniekus marķēt savu automašīnu spogulīšus, jo tas var palīdzēt izvairīties no sānu atpakaļskata spoguļu stikliņu nozagšanas un operatīvi noskaidrot to likumīgos īpašniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šitas zaglis jāliek gadu tīrīt ar zobu birsti mašīnu apakšas un riteņus. Tad mašīnas būs noriebušās līdz kaulam.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+