Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. februāris, 2016
Drukāt

Rīdziniekus aicina neatlikt uz pēdējo brīdi deklarēšanos

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes (RD) saistošajos noteikumos, kas nosaka nekustamā īpašuma nodokļa likmes noteikšanas un arī nodokļa atvieglojumu piemērošanas kārtību Rīgā, noteikts pārejas posms.

Šajā laikā iedzīvotājiem ir dota iespēja sakārtot savas dzīvesvietas deklarāciju, lai saņemtu samazināto nekustamā īpašuma nodokļa likmi, kā arī NĪN atvieglojumus, kādi paredzēti ģimenēm ar bērniem un personai, kam aprūpē ir bērns, kas saņem apgādnieka zaudējuma pensiju.

Aprēķinos tiks ņemtas vērā deklarētās personas uz šā gada 1.martu plkst.00., informēja RD.

RD aicina dzīvesvietas reģistrāciju neatlikt to uz pēdējo brīdi. Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Personu datu apstrādes departaments informē, ka gadījumos, kad www.latvija.lv ir liels apmeklētāju skaits, var rasties dažādas tehniskas problēmas, kas var kavēt datu iesniegšanu un apstrādi. Turklāt PMLP Personu datu apstrādes departamentam no 29.februāra plkst. 23.30 esot nepieciešams darbības pārtraukums, lai veiktu datu apstrādi par deklarēšanās situāciju uz 1.martu plkst.00.00.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+