×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. februāris, 2018
Drukāt

Rimšēvičs atsācis doties uz darbu Latvijas Bankā (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

"Latvijas bankas" prezidents Ilmārs Rimšēvičs

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, pret kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis kriminālprocesu par kukuļņemšanu, un kuram ir liegums pildīt amata pienākumus, atsācis doties uz darbu Latvijas Bankā.

“Kopš vakardienas es eju uz Latvijas Banku,” otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “De facto” sacīja Rimšēvičs.

Vienlaikus viņš arī norādīja, ka nesaņems atalgojumu, kamēr nepilda amata pienākumus.

Tajā pašā laikā Rimšēvičs piebilda, ka viņam piemēroto drošības līdzekli nepārkāps. “Es absolūti neko nedarīšu tādu, lai pārkāptu drošības līdzekli,” viņš uzsvēra.

Vienlaikus Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns aģentūrai LETA sacīja, ka Rimšēvičs pirmdien, 26.februārī, bija ieradies Latvijas Bankas telpās, lai kopā ar KNAB darbiniekiem veiktu izmeklēšanas darbības, taču sīkāk šīs izmeklēšanas darbības nekomentēja.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Rimšēvičs tiek turēts aizdomās kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 320.panta ceturtās daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Kukuļa apmērs ir vismaz 100 000 eiro. Rimšēvičam piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi – drošības nauda, noteiktas nodarbošanās aizliegums, aizliegums tuvoties noteiktām personām un aizliegums izbraukt no valsts.

Vienlaikus Rimšēvičs paziņojis, ka ir nolēmis neatkāpties no amata.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. citigi velreiz parbaudis kompi un atvilknes dokumentus pa skaisto jau cilveks ta tik loti necenstos sava darba vieta atgriesties uz atstadinasanas laiku lai padzertu kafiju

  2. citigi velreiz parbaudis kompi un atvilknes dokumentus pa skaisto jau cilveks ta tik loti necenstos sava darba vieta atgriesties uz atstadinasanas laiku lai padzertu kafiju

Draugiem Facebook Twitter Google+