Riteņbraucējam Neilandam uzvara “Tour of Borneo” velobrauciena trešajā posmā 0

Latvijas komandas “Rietumu-Delfin” riteņbraucējs Krists Neilands pirmdien izcīnīja uzvaru Malaizijā notiekošā daudzdienu velobrauciena “Tour of Borneo” (UCI kat.2.2) trešajā posmā.
Neilands bija labākais nepilnus 150 kilometrus garajā etapā, ko viņš noslēdza pēc trim stundām 25 minūtēm un piecām sekundēm. Latvietis finišēja lielās grupas priekšgalā, viņam tiekot arī pie astoņiem Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) punktiem.
Tikmēr ceturtais bija vēl viens “Rietumu-Delfin” riteņbraucējs Andris Smirnovs, kuram ar uzvarētāju vienāds finiša laiks.
Kopvērtējumā līderis joprojām ir Austrālijas sportists Kregs Everss (“Data#3 Symantec team p/b Scody”), kuram 52 sekundes zaudē Neilands, bet minūti un septiņas sekundes – Bēcis, ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu. Tikmēr “Rietumu-Delfin” pārstāvošais igaunis Pēters Prūss un Smirnovs kopvērtējumā ir piektajā un astotajā pozīcijā, bet komandu vērtējumā “Rietumu-Delfin” ieņem līderpozīciju.
Kā zināms, pirmajā etapā, kas bija individuālais brauciens, sestdien Neilands un Bēcis iekļuva labāko trīs sportistu vidū, ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu.
Savukārt svētdien Smirnovs otrajā posmā izcīnīja otro vietu.
Velobraucienā paredzēti vēl divi posmi. Sacensības noslēgsies trešdien.
Kā zināms, vien pagājušās nedēļas vidū Latvijas komandas riteņbraucēji noslēdza dalību Hainaņas daudzdienu velobraucienā, kurā Neilands kopvērtējumā ierindojās augstajā piektajā vietā.