×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
2. aprīlis, 2016
Drukāt

Rozenbergs: “Vienotības” rokās ir parādīt citiem, ka tai priekšā nav nebaltas dienas (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Vienotība" domes sēde, kurā diskutē par valdības darba prioritātēm un arī jūnijā gaidāmo partijas kongresu.

Partijas “Vienotība” rokās ir parādīt citiem, “ka mums priekšā nav nebaltas dienas”, partijas domes sēdē sestdien, 2.aprīlī, izteicās domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Rozenbergs, atklājot sēdi, uzsvēra, ka pēdējā pusgada laikā kopš partijas kongresa pērn decembrī “Vienotībai” notikumi ir attīstījušies strauji. Viņš norādīja, ka sabiedrība “no mums sagaida, ka mēs pieceļamies un esam spēks, uz ko cilvēki var paļauties un uzticēt savu mandātu turpmākajās vēlēšanās”.

Partijas domes priekšsēdētājs pauda, ka “Vienotības” rokās ir parādīt citiem, “ka mums priekšā nav nebaltas dienas”.

“Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa izteicās, ka galvenokārt partijai ir jāmāk pārvarēt problēmas un ir jāmāk strādāt komandā, uzsverot, ka “nekas jau nav beidzies”. Politiskā spēka vadītāja uzsvēra, ka “Vienotībai” ir jāmāk mainīties un jāiet uz priekšu.

Partija “Vienotība” šodien pulcējas domes sēdē, kurā diskutēs par valdības darba prioritātēm un arī jūnijā gaidāmo partijas kongresu.

Domes sēdē paredzēts izskatīt vairākus jautājumus – sākumā šī politiskā spēka ministri informēs par valdības darbu un prioritātēm, tad paredzētas debates saistībā ar partijas kongresu un “Vienotības” vadības izvirzīšanas procedūru.

Savukārt sanāksmes slēgtajā daļā tikšot pārrunāti partijas iekšējie jautājumi.

Kā ziņots, “Vienotība” šonedēļ vienojās sasaukt politiskā spēka ārkārtas kongresu jau 4.jūnijā, nevis oktobrī, kā tas bija plānots iepriekš. Kongresā plānots ievēlēt partijas priekšsēdētāju, valdi un domes priekšsēdētāju. Partijas priekšsēdētāja kandidatūru un domes priekšsēdētāja kandidatūru varēs izvirzīt vismaz 15 biedri, un valdes locekļu un domes priekšsēdētāja vietnieka pretendenti būs jāizvirza vismaz 10 biedriem.

Plānots, ka kandidatūru izvirzīšana notiks divu nedēļu laikā no 4.aprīļa, iepriekš norādīja “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa. Formālo lēmumu par kandidātu izvirzīšanas procedūru plānots pieņemt valdes sēdē 4.aprīlī, taču šajā jautājumā sava loma būs arī partijas domei.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Vienotībai kā galvenajiem migrantu- teroristu aicinātājiem uz Latviju kā savas tautas un valsts nodevējiem nav nekādu izredžu vēlreiz tikt ievēlētiem un savākt pat 5% vēlētāju balsis. Naivo kas ticētu Vienotības solījumiem vairs Latvijā nav, tāpat kā to kas spētu piedot Vienotības ministru valsts nodevību vienpersoniski bez konsultācijām ar seimu un pārkāpjot Latvijas likumdošanu dot solījumu uzņemt nelegālos robežpārkāpējus un ekonomiskos migrantus.

 2. vieglu gaitu pa taku uz politiskās vēstures mēslaini!

 3. ar Dievu skaidrais prāts Atbildēt

  Tai pat laikā Vienotības pārstāvji LETAS sniegtajā informācijā par nupat aizvadīto partijas domes sēdi spriedelē, ka Āboltiņu varētu atkal virzīt partijas vadītājas amatam, kas ir patiesībā pilnīga un galīga Vienotības norakšana!

 4. Vienotība ir pirmā partija, kas beidzot sāka normāli darboties un vadīt valsti. Vienotība pate jau ir atbrivojusies no daudziem izlēcējiem, kas grāva tās skatu, pa piemēru JL vadoņiem. Šodien nevajadzētu piepalīdzēt mūsu valsts nedraugiem sagraut šo partiju, viņai priekšā vēl daudz svarīgu veikumu. Lasot komentārus, neredzu nekā nopietna, ko varētu inkreminēt partijai, proti, matu krāsa, uuu.., tā nabaga Junkera problēma. Pie tā pastiprināti tiek atgriesta publikas uzmanība jo nav nekā nopietna ko varētu “piešūt”, par ko varētu parunāt. Tur pretīm un par nožēlu NA ar vien vairāk sāk neatbilst savam lepnajam nosaukumam. Absolūti nepareizi orientējās sarežģītajās situācijās un pavājina kaolīciju. Atbildīgos momentos pat personīgu ambīciju dēļ nododot to. Acim redzot šodien Vienotības iekšējo komunikāciju veids ir atpalicis no strauji attīstošas valsts prasībām, nedod iespējas pieņemt optimālus lēmumus. Tur jāatrod gudrus vīrus (un sievas) kas labos situāciju. Ļoti svarīgi vienreiz atrisināt KNAB problēmu, tas nav kāds tekošs, mazsvarīgs jautājums. Nedrīkst ļaut tādiem kā Striķe (Potapova) ilgstoši ietekmēt KNAB darbību. Pietiek ar to, ka neviens nevar būt drošs par viņas lojalitāti. Ilgstoši šajā jautājumā nepareizi rīkojās Vienotības vadošie spēki. Štriķes graujošu darbību mēs jau novērojam Loskutova, Vilnīša, Stelčonoka laikos. Laikam kādam ir izdevīgi kavēt šo darbu.

 5. Vienotība ir politiskai mirējs un neko vairs parādīt nevajag.
  Tai ir skuju ceļš tāpat kā Tautas partijai un pārējām kampēju partijām.

 6. ................... Atbildēt

  tp pārņem varu???????? valdē būs kalvītis????????

 7. Komentārs tikpat stulbs cik stulba Āboltiņas mūžīgā ķērkšana par darbu komandā,lai gan tieši VIŅA ir tā,kas nestrādā komandā,bet despotiski uzspiež tikai savu viedokli.Pati bāzās virsū ar savu VIENĪGO! kandidatūru PM amatā un zaudēja visu !!Kurš nu muldētu par to mainīšanos un iešanu “uz priekšu”.Pati gadiem nemainās un ne soli uz priekšu,bet tieši atpakaļ.Intervijas visas vienādas- nodrāztas salkanas,bezsatura frāzes.Tikai šī var izteikt viedokli.KUR ir tas KOMANDAS darbs??Vienotība VAR atdzimt ,bet tikai BEZ !!Āboltiņas un viņas politbiroja.Gana tante ir blamējusies pati un grāvusi partiju.JA nekas nemainīsies – Vienotības bēres NEIZBĒGAMAS !!

 8. VIENOTĪBA ir vienīgā parija ar patiesu potenciālu, tādēļ tā tiek grauta un nomelnota, lai grautu Latvijas valsti. Uz to diemžēl uzķeras arī pašu bāleliņi, kam Latvija svēta un mauj līdzi. Jā,Vienotībai būtu bijis jāsit pa “ģīmi”. ka tā neredz, kas tautai vajadzīgs visvairāk un kā tai palīdzēt, kā pārtraukt NA un ZZS alkatību un prettautisku izrīcību korupcijas nenovēršanā un varas iestāžu nesakārtošanā, Maksātnespējas administrāciju, kas grauj uzņēmējdarbību utt.. Vienotība varēja ļoti plaši “uzspīdēt” tautas acīs, ja būtu sakārtojusi KNABu, tiesas un un policijas (Finansu, Ekonomikas un citas)

  Jāizvirza Jānis Rozenbergu par partijas priekšsēdētāju, nometot vecos švaļus un to pakalpiņus, kuri “atlases” grupā lemj visus jautājumus un neieklausās partija biedru saucienos un piedāvājumos, ka vajadzēja sasukt Liepājā reģionālo sapulci. Tautas viena daļa urrājot par saimnieku SaSkaņu un Ušakovu kā saimnieku – tik dramatiski Rīgas darbi nekad nav bijuši nolaisti, nekad tādas drūmas situācijas nebija pirms viņa. Esmu saskārusies kolektīvā, ka desmitiem krievu vairāk neieredz Ušakovu, bet viņš uzpirka pensionārus un tie viņu cēl saulē. Citādi šī partija SS ir Kremļa rupors un balsts.

  Ja sagraus VIENOTĪBU, kas paliks pāri? Vienīgais, ja savāktos vēl Jānis Bordāns un plašāk izietu cīņā. NA manuprāt, būtu jātiesā par nolaisto valsts politiku – tikai plātās un grābj NĪ, uztur koruptīvu tiesu, un klaigā, kas robežojas ar nacionālā naida kurināšanu, vismaz tas bijis pirms gadiem, bet tas fakts, ka viņi tautas labā nedara neko un rīkojas, lai arī citi tautai darītu pāri. Galvenais tagad NA ir dzemdības, kur NA Tieslietu ministriju jau sauc par DZemdību un Maksātnespējas ministriju un šlitkus par Maksātnespējas ministru.

Draugiem Facebook Twitter Google+